Püskürtme Aparatı
Yükleniyor
İletişim Merkezi :  +90 216 324 59 99
TR Lokasyon / Dil: Türkçe Down
Lokasyon
Dil
Giriş Yap
Giriş Yap
Şifremi Unuttum
Left

GERİ

Şifremi Unuttum

Bell
Bağımsız Girişimci Numaranı ya da sistemde tanımlı e-posta adresini girmelisin. E-posta adresine gönderilen linke tıklayarak yeni şifreni oluşturabilirsin. Sistemde tanımlı telefon numaranı giriş sağlarsan bağımsız girişimci numaran ve şifren telefonuna mesaj olarak gönderilecektir.
Sepetim
Sepetim
Ürün Kodu: EK01

Püskürtme Aparatı

Star Star Star Star Star
96,10 TL
Marka: BioBellinda
Kategori: Ev Yaşam
Birim: 1 gr.  
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
- +
GENEL BAKIŞ

Temizlik yaparken kullandığınız temizlik ürünleri kadar, bu ürünleri kolayca uygulamanıza yardımcı olaran araç gereçler de çok önemlidir. Evinizde, ofisinizde, aracınızda ya da açık alanlarda kısacası her türlü mekanlarınızı hijyene kavuştururken daha iyi performans için doğru aparatı tercih etmelisiniz. BioBellinda Püskürtme Aparatı, birçok sıvı temizlik ürününde kullanım kolaylığı sağlarken seyreltme işleminize de yardımcı olur.

ÖZELLİK

Temizlik Malzemelerinizi Seyrelterek Daha Tasarruflu Kullanmanıza Yardımcı


Püskürtme aparatları, zahmetli temizlik süreçlerini kolaylaştırdığı gibi, temizlik ürününü daha tasarruflu kullanmanızı sağlar. Böylece, temizlik ürünlerini püskürterek daha geniş yüzeye az miktarlarda uygulayabilirsiniz. Temizleyeceğiniz yüzeyleri ıslatmak yerine nemlendirerek temizlik malzemesinin etkisini artırmış olursunuz. Ürünün üzerinde bulunan ölçü birimleri ile seyreltme işlemindeki en hassas miktarları kolayca ayarlayabilirsiniz. BioBellinda Püskürtme Aparatı ölçüm seviyeleri 10 farklı ölçüde hazırlanmıştır ve her türlü kullanım için ideal bir ölçüyü kolaylıkla bulabilirsiniz.

 

 

KULLANIM

Her Türden Temizlik Ürünlerine Uygun Aparat

Ürünün haznesi ve püskürtme özellikli kapak bölümü beyaz renklidir. 500 ml  haznesi ve uzun süre kullanım sağlayan püskürtme mekanizması oldukça dayanıklıdır ve aparatı gönül rahatlığıyla defalarca kullanabilirsiniz. BioBellinda Püskürtme Aparatı'nı; genel temizleyici, cam ve mobilya temizleyicileri, yağ ve kir arındırıcılarla birlikte rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Püskürtme aparatı, en güçlü temizlik malzemelerinde dahi dayanıklı kaliteli plastik yapısı ile kolay deforme olmaz. BioBellinda Püskürtme Aparatı'na avantajlı kargo fırsatıyla hemen şimdi sahip olabilirsiniz.

YORUMLAR [0]
Bell
Ürüne ait bir yorum bulunamadı
İcon 1
Hayvan Dostlarımızı Koruyoruz
İcon 2
İade Garantisi Ürün İade Garantisi
İcon 3
Hızlı Destek Hızlı ve Kolay Çözüm
İcon 4
3D Secure Güvenli Ödeme Yöntemi