Oto Şampuanı
Yükleniyor
İletişim Merkezi :  +90 216 324 59 99
TR Lokasyon / Dil: Türkçe Down
Lokasyon
Dil
Giriş Yap
Giriş Yap
Şifremi Unuttum
Left

GERİ

Şifremi Unuttum

Bell
Bağımsız Girişimci Numaranı ya da sistemde tanımlı e-posta adresini girmelisin. E-posta adresine gönderilen linke tıklayarak yeni şifreni oluşturabilirsin. Sistemde tanımlı telefon numaranı giriş sağlarsan bağımsız girişimci numaran ve şifren telefonuna mesaj olarak gönderilecektir.
Sepetim
Sepetim
Ürün Kodu: BL09

Oto Şampuanı

Star Star Star Star Star
188,40 TL
Marka: BioBellinda
Kategori: Ev Yaşam
Birim: 750 ml.  
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
- +
GENEL BAKIŞ

Araç sahiplerinin temizlik amacıyla yararlanabileceği oto şampuanı ürünleri sayesinde aracınızın yeni gibi görünmesini sağlayabilirsiniz. Parlaklık yaratan ürünler sayesinde otomobilinizde arzu ettiğiniz dış görünüşü kısa sürede elde ederek arabanıza daha estetik bir görünüm kazandırabilirsiniz. BioBellinda Oto Şampuanı, araç kaportasına zarar vermeyen formülüyle araç sahiplerinin beğenisini kazanır.

ÖZELLİK

Parlaklık ve Hijyen Bir Arada

BioBellinda Oto Şampuanı, güçlü kimyasal formülü ile kısa sürede köpürür. Su ile beraber kullanabileceğiniz bu ürünü BioBellinda mikrofiber bezleri ile aracınızın tüm yüzeyine yayabilirsiniz. Yeterince köpük elde ettikten sonra tazyikli suyla ya da kovayla dökeceğiniz sularla arabanızı durulayabilirsiniz. Araç bakım ürünleriyle otomobilinizin üzerinde oluşan kir ve toz katmanlarıyla böcek, kuş gibi canlıların oluşturduğu pislikleri kısa bir zamanda yok eden şampuanla, pürüzsüz bir yüzey oluşturabilirsiniz.

Modern Formül Sayesinde Elde Edilen Yüksek Etki

BioBellinda Oto Şampuanı'nda kullanılan modern formül daha etkili sonuçlar alabilmenizi sağlar. Aracınızın kaporta boyasına zarar vermeyen özel formülü sayesinde kirleri ortadan kaldırıp otomobilinizin rengini ve parlaklığını muhafaza edebilirsiniz. Parlatıcı etkiye sahip özellikteki araba şampuan ürünleri yüzeye anında etki ederek inatçı lekelerden kurtulmanızı sağlar.

 

 

KULLANIM

Suyla Beraber Etkisini Gösteren Oto Şampuanı

Garajınızda, bahçenizde ya da benzin istasyonlarında yapacağınız yıkama işlemleri sırasında suyla beraber kullanabileceğiniz BioBellinda Oto Şampuanı, köpüklü yapısı ve parfümlü kokusuyla aracınızın çehresini değiştirmeyi başarır. Ürünü köpürttükten sonra uzun ya da kısa fırçalarla yüzeyi ovalayabilirsiniz. Ürünü avantajlı kargo fırsatı ile satın alabilirsiniz.

 

 

YORUMLAR [0]
Bell
Ürüne ait bir yorum bulunamadı
İcon 1
Hayvan Dostlarımızı Koruyoruz
İcon 2
İade Garantisi Ürün İade Garantisi
İcon 3
Hızlı Destek Hızlı ve Kolay Çözüm
İcon 4
3D Secure Güvenli Ödeme Yöntemi