Pompa Aparatı
Yükleniyor
İletişim Merkezi :  +90 216 324 59 99
TR Lokasyon / Dil: Türkçe Down
Lokasyon
Dil
Giriş Yap
Giriş Yap
Şifremi Unuttum
Left

GERİ

Şifremi Unuttum

Bell
Bağımsız Girişimci Numaranı ya da sistemde tanımlı e-posta adresini girmelisin. E-posta adresine gönderilen linke tıklayarak yeni şifreni oluşturabilirsin. Sistemde tanımlı telefon numaranı giriş sağlarsan bağımsız girişimci numaran ve şifren telefonuna mesaj olarak gönderilecektir.
Sepetim
Sepetim
Ürün Kodu: EK06

Pompa Aparatı

Star Star Star Star Star
96,80 TL
Marka: BioBellinda
Kategori: Ev Yaşam
Birim: 1 gr.  
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
- +
GENEL BAKIŞ

Pompa aparatları ile sıvı temizlik ürünleri kullanımında daha pratik ve rahat uygulamalar yapılabilir. BioBellinda Pompa Aparatı yardımı ile kolaylıkla istediğiniz alana temizlik ürününü uygulayarak temizliğe başlayabilirsiniz. BioBellinda Pompa Aparatı, bir litre ambalajındaki tüm BioBellinda temizlik ürünlerine uygun olarak takılıp çıkarılabilecek bir üründür.

ÖZELLİK

Pompa Aparatı ile Kolay TemizlikTemizlemek istediğiniz alanın yüzeyinin geniş ya da dar olması, düz ya da pürüzlü olması gibi özellikler temizliği zorlaştırıcı etkenler olabilir. BioBellinda Pompa Aparatı sayesinde temizlik ürününden ne çok fazla ne de çok az; tam istediğin miktarda alarak tüm yüzeyleri uygun temizleyicilerle temizleyebilirsiniz. Ürünlerin miktarının fazla kaçmasını engelleyerek ürünün boşa gitmesi gibi sorunlar yaşamanızı da ortadan kaldıracak olan BioBellinda Pompa Aparatı sayesinde kolayca istediğiniz miktarı tutturabilirsiniz.

KULLANIM

Sürekli Kullanabilme ÖzelliğiBioBellinda Pompa Aparatı'nı, kullanmak istediğiniz ürün şişesi veya ambalajının kapağını çıkartarak kapak yerine yerleştirebilirsiniz. Aparatı ambalaja tam olarak monte ettikten sonra hiçbir şekilde ürün sızması, taşması gibi sorunlar yaşanmaz. BioBellinda Pompa Aparatı ile temizlik malzemelerini rahatlıkla kullanarak kullanımın sonrasında aparatı temizleyip sonraki ürünlere de takabilirsiniz. Aynı boyutlardaki tüm BioBellinda temizlik ürünlerinde kullanabileceğiniz BioBellinda Pompa Aparatı sayesinde her defasında yeniden aparat almanıza gerek kalmaz. BioBellinda Pompa Aparatı kolaylıklarından faydalanmak için bir an önce 50TL üzerine ücretsiz kargo ve kredi kartına taksit avantajlarıyla siparişinizi verebilirsiniz!

YORUMLAR [0]
Bell
Ürüne ait bir yorum bulunamadı
İcon 1
Hayvan Dostlarımızı Koruyoruz
İcon 2
İade Garantisi Ürün İade Garantisi
İcon 3
Hızlı Destek Hızlı ve Kolay Çözüm
İcon 4
3D Secure Güvenli Ödeme Yöntemi