Esbab B12 Vitamini İçeren Takviye Edici Gıda - Kapsül
Yükleniyor
İletişim Merkezi :  +90 216 324 59 99
TR Lokasyon / Dil: Türkçe Down
Lokasyon
Dil
Ürün Kodu: BL309

Esbab B12 Vitamini İçeren Takviye Edici Gıda - Kapsül

Star Star Star Star Star
558,00 TL
Marka: BioBellinda
Kategori: Aktif Yaşam
Birim: 30 kapsül  
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
- +
GENEL BAKIŞ

Yaşam kalitemizi arttırmak ve vücudun fonksiyonlarını tam olarak sürdürebilmesi için vitaminler kilit role sahiptir. Hücre bölünmesinde görevi olan B12 vitamini, vücudunuzdaki birçok aktivite ve fonksiyon için gerekli vitaminler arasında yer alır. Esbab B12 vitamini içeren destekleyici gıda, vücudunuz için gerekli olan günlük B12 vitamini ihtiyacınızı karşılar. Üstelik avantajlı kargo fırsatı sizleri bekliyor.

ÖZELLİK

İçindekiler: Maltodekstrin, bitkisel kapsül (hidroksipropil metil selüloz (E464), kırmızı demir oksit (renkendirici) (E172 ii), titanyum dioksit (renklendirici) E171), magnezyum stearat (topaklanma önleyici) (E470b), silikon dioksit (topaklanma önleyici) (E551), metilkobalamin (vitamin B12).

                                                         Net Ağırlık: 30 Sert Kapsül, 1000 mcg

İşletmenin Ticari Ünvanı ve Adresi: BioBellinda Kozmetik ve Temizlik Ürünleri Pazarlama A.S. Cumhuriyet Mahallesi 23 Nisan Cad. No:33, 34788 Çekmeköy/İstanbul

                                                                       Menşei Ülke: TÜRKİYE

KULLANIM

B12 Vitamini Takviyesi ile Günlük Beslenmenize Destek Olun

Sağlıklı bireylerin vücutları bazı vitaminleri üretebilirken bazı vitaminler vücut tarafından üretilemez. Bu derece hayati öneme sahip olan vitaminler vücut tarafından üretilemediğinde, dışarıdan beslenme yoluyla alınması gerekir. Düzenli ve yeteri kadar beslenilmediğinde, vücudunuzda bu vitaminlerin eksikliğine bağlı sorunlar yaşanabilir. En yaygın olarak gözlemlenen B12 eksikliğini yaşamamak için Esbab B12 içeren destekleyici gıda kapsülü kullanabilirsiniz.

B12 vitamini normal enerji oluşum metabolizmasına, normal kırmızı kan hücresi oluşumuna, bağışıklık sisteminin normal fonksiyonun, yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına katkıda bulunur.

Her Gün 1 Adet B12 Kapsülü İhtiyacınızı Karşılar

Esbab B12 vitamininin plastik şişe ambalajında 30 adet kapsül bulunur. B12 vitamini kapsülü günlük ihtiyacınızın karşılanması açısından yeterli olduğu için, 11 yaş üzeri ve yetişkinler için günde 1 adet kullanmanız önerilir. Esbab B12 vitamini içeren destekleyici kapsülleri hemen şimdi satın alarak bağışıklık sisteminizin normal fonksiyonlarına katkıda bulunabilirsiniz.

 

 

YORUMLAR [0]
Bell
Ürüne ait bir yorum bulunamadı
İcon 1
Hayvan Dostlarımızı Koruyoruz
İcon 2
İade Garantisi Ürün İade Garantisi
İcon 3
Hızlı Destek Hızlı ve Kolay Çözüm
İcon 4
3D Secure Güvenli Ödeme Yöntemi