Esbab C Vitamini İçeren Takviye Edici Gıda - Kapsül
Yükleniyor
İletişim Merkezi :  +90 216 324 59 99
TR Lokasyon / Dil: Türkçe Down
Lokasyon
Dil
Ürün Kodu: BL310

Esbab C Vitamini İçeren Takviye Edici Gıda - Kapsül

Star Star Star Star Star
599,00 TL
Marka: BioBellinda
Kategori: Aktif Yaşam
Birim: 30 gr.  
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
- +
GENEL BAKIŞ

Sağlıklı bir yaşam için vücudumuzun vitaminlere, minerallere, yağlara ve bunun gibi çeşitli bileşenlere ihtiyacı vardır. Bu bileşenlerin beslenme yoluyla yiyeceklerden alınması öncelikli tercihtir. Ancak yetersiz beslenme ve tükettiğimiz besinlerin içeriğini bilmediğimiz için C vitamini eksiklikleri ortaya çıkabilir. Esbab C Vitamini kapsülleri, takviye edici gıdalar ürün grubunun bir üyesi olarak ihtiyacınız olması durumunda, vücudunuzun C vitamini eksikliğini gidermeye yardımcı olur. C vitamininin sayısız faydalarından yararlanmak için Esbab C Vitamini takviye gıda ürününü, avantajlı kargo fırsatıyla hemen şimdi satın alabilirsiniz.

Güçlü Bağışıklık Sistemi İçin C Vitamini

C vitamini yoğun fiziksel egzersiz sırasında ve sonrasında bağışıklık sisteminin normal fonksiyonunun korunmasına, kan damarlarının normal fonksiyonu için gerekli olan normal kollajen oluşumuna, normal enerji oluşum metabolizmasına, vitamini bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna, yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına katkıda bulunur.

Bağışıklık sisteminin güçlenmesinde önemli rol oynayan C vitamini, daha zinde ve enerjik bir yaşam sürmenize de destek olur. Vücudun enerji üretimi sırasında ihtiyaç duyduğu bileşenlerden biri olan C vitamini, çok önemli bir mineral olan demirin emilimini artırır, ayrıca C vitamini E vitamininin indirgenmiş formunun yeniden oluşmasına katkıda bulunur.

ÖZELLİK

İçindekiler: Askorbik asit (vitamin C), mikrokristalin selüloz (E 460i) (hacim artırıcı), bitkisel kapsül (hidroksipropil metil selüloz (E464), titanyum dioksit (renklendirici)(E171), sarı demir oksit (renklendirici) (E172iii), magnezyum stearat (topaklanma önleyici) (E470b), silikon dioksit (topaklanma önleyici) (E551).

                                                           Net Ağırlık: 30 Sert Kapsül, 500 mg

İşletmenin Ticari Ünvanı ve Adresi: BioBellinda Kozmetik ve Temizlik Ürünleri Pazarlama A.S. Cumhuriyet Mahallesi 23 Nisan Cad. No:33, 34788 Çekmeköy/İstanbul

                                                                      Menşei Ülke: TÜRKİYE

KULLANIM

Her Gün 1 Kapsül İle Günlük C Vitamini İhtiyacınızı Karşılayın

Ürünün her bir ambalajında 30 kapsül Esbab C Vitamini içeren takviye edici gıda bulunur. 11 yaş üzeri ve yetişkinler için, her gün tercihen yemekten sonra 2 kapsül kullanılması önerilir.

 

 

YORUMLAR [0]
Bell
Ürüne ait bir yorum bulunamadı
İcon 1
Hayvan Dostlarımızı Koruyoruz
İcon 2
İade Garantisi Ürün İade Garantisi
İcon 3
Hızlı Destek Hızlı ve Kolay Çözüm
İcon 4
3D Secure Güvenli Ödeme Yöntemi