Biobellinda Kolajen & Hyaluronıc Nem Şampuan 250 Ml
Yükleniyor
İletişim Merkezi :  +90 216 324 59 99
TR Lokasyon / Dil: Türkçe Down
Lokasyon
Dil
Giriş Yap
Giriş Yap
Şifremi Unuttum
Left

GERİ

Şifremi Unuttum

Bell
Bağımsız Girişimci Numaranı ya da sistemde tanımlı e-posta adresini girmelisin. E-posta adresine gönderilen linke tıklayarak yeni şifreni oluşturabilirsin. Sistemde tanımlı telefon numaranı giriş sağlarsan bağımsız girişimci numaran ve şifren telefonuna mesaj olarak gönderilecektir.
Sepetim
Sepetim
Ürün Kodu: BL249

Biobellinda Kolajen & Hyaluronıc Nem Şampuan 250 Ml

Star Star Star Star Star
311,70 TL
Marka: BioBellinda
Kategori: Saç Bakım
Birim: 250 ml.  
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
- +
GENEL BAKIŞ

BioBellinda Kolajen & Hyaluronic Nem Şampuan içeriğindeki zengin bileşenlerle zayıf ve kuru saçlara anında nem kazandırarak saçlara dipten uca bakım yapar. Kuru ve canlılığını kaybetmiş saçlara hacim verir, saçları canlandırır ve dolgunlaştırır. İçeriğindeki Vitamin B3 ile saç köklerini besleyerek parlak ve canlı saçlara kavuşmanızı sağlar.

ÖZELLİK

Saç folikülleri ve köklerini uyaran kolajen, saç tellerini kalınlaştırmaya, saçların güçlenmesine ve gürleşmesine katkı sağlar. Cansız saç yapısına sahip olan kişiler dermis yapısını kolajen ile güçlendirerek daha sıklaşmış ve hacimli saçlara sahip olabilirler.

 

Su moleküllerini çekme ve bağlama yeteneği nedeniyle insan vücudunda büyük önem taşıyan Hyaluronic acid, saç köklerinizin nemi hapsetmesine, elektriklenmeyi önlemesine ve saçlara hacim kazandırılmasına yardımcı olur. Saç derinizde kuru cilt sorunu yaşıyorsanız, hyaluronik asit pul pul dökülmüş, kuru bölgeleri nemlendirmeye de yardımcı olabilir.

 

Çevresel hasara karşı koruma sağlayan niasinamid, antioksidan özellikleriyle kan dolaşımını arttırır ve saç köklerine oksijen getirerek saçların sağlıklı büyümesine yardımcı olur. Parlaklığı ve gücü koruyarak saçın parlak kalmasına yardımcı olur.

KULLANIM

BioBellinda Kolajen & Hyaluronic Nem Şampuan ürününü direkt olarak ıslak saçınıza uygulayın ve saç derinize masaj yaparak köpürtün. Ürünün saç derinizin tümüne nüfuz edebilmesi için birkaç dakika bekleyin ve ılık su ile durulayın. İhtiyaç duyduğunuz takdirde bu işlemi bir kez daha tekrarlayın. BioBellinda Kolajen & Hyaluronic Nem Şampuan ürününü avantajlı kargo fırsatından yararlanarak satın alabilirsiniz.

YORUMLAR [0]
Bell
Ürüne ait bir yorum bulunamadı
İcon 1
Hayvan Dostlarımızı Koruyoruz
İcon 2
İade Garantisi Ürün İade Garantisi
İcon 3
Hızlı Destek Hızlı ve Kolay Çözüm
İcon 4
3D Secure Güvenli Ödeme Yöntemi