Biobellinda Berenis Sarımsak Özlü Şampuan 290 Ml
Yükleniyor
İletişim Merkezi :  +90 216 324 59 99
TR Lokasyon / Dil: Türkçe Down
Lokasyon
Dil
Ürün Kodu: BL162

Biobellinda Berenis Sarımsak Özlü Şampuan 290 Ml

Star Star Star Star Star
279,00 TL
Marka: BioBellinda
Kategori: Saç Bakım
Birim: 290 ml.  
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
- +
GENEL BAKIŞ

Ekolojik ve vegan sertifikalı Berenis Sarımsak Özlü Şampuan formulündeki zengin bileşenler Arjinin, Ginseng ve Biotin ile saçları fiziksel ve kimyasal etkilere karşı koruyarak saç yıpranmalarını önlemeye yardımcı olur. Saçın uzun süre nemli kalmasını sağlar, gücünü esnekliğini ve enerjisini yeniden kazanan ve daha iyi beslenen saçlar sağlıklı ve hızlı uzar.

ÖZELLİK

İçeriğinde ki B3 vitamini, Çinko, Kalsiyum gibi vitamin ve mineraller sayesinde kuruluk ve kepek oluşumunu engellemeye yardım ederken, sarımsak özlerinin güçlendirici etkisi ile saç kuruluğuna bağlı koparak dökülmeleri de önlemeye yardımcı olur. Berenis Sarımsak Özlü Şampuan formülünde alkol, paraben ve boya gibi zararlı kimyasallar içermez. 

KULLANIM

Berenis Sarımsak Özlü Şampuan’ı direkt olarak ıslak saçınıza uygulayın ve saç derinize masaj yaparak köpürtün. Ürünün saç derinizin tümüne nüfuz edebilmesi için birkaç dakika bekleyip durulayın. Berenis Sarımsak Özlü Şampuanı’ı avantajlı kargo fırsatından yararlanarak hemen şimdi satın alabilirsiniz.

 

YORUMLAR [0]
Bell
Ürüne ait bir yorum bulunamadı
İcon 1
Hayvan Dostlarımızı Koruyoruz
İcon 2
İade Garantisi Ürün İade Garantisi
İcon 3
Hızlı Destek Hızlı ve Kolay Çözüm
İcon 4
3D Secure Güvenli Ödeme Yöntemi