İntim Jel
Yükleniyor
İletişim Merkezi :  +90 216 324 59 99
TR Lokasyon / Dil: Türkçe Down
Lokasyon
Dil
Ürün Kodu: BL81

İntim Jel

Star Star Star Star Star
230,00 TL
Marka: BioBellinda
Birim: 250 ml.  
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
- +
GENEL BAKIŞ

Kadınlarda genital bölgenin özel dokusu ve hassasiyetinden dolayı, bu bölgenin temizliği sırasında tam kapsamlı bir bakım yapabilmek için sıradan ürünler kullanılması tavsiye edilmez. İntim yıkama jelleri, genital bölgede bulunan hassas cilt dokusunu korumak ve ekstra hijyen sağlamak için özel olarak geliştirilir. Siz de BioBellinda İntim Jel ile tam kapsamlı bir temizlik ve gün boyu süren ferahlık hissini güvenle deneyimleyebilirsiniz.

ÖZELLİK

Kapsamlı ve Hijyenik Bakım

BioBellinda İntim Jel, 4,8 pH değerine sahiptir. Bu sayede kadın genital bölgesinde bulunan mikro florayı koruma altına alır. Başta özel günleriniz olmak üzere geri kalan günlerde de, BioBellinda İntim Jel ferah kokusu ile ekstra temizlik ve rahatlık hissi sağlar. Genital temizliği sırasında düzenli ve doğru kullanıldığında bu bölgede bulunan asit mantoyu da destekler.

Doğal ve Güvenilir İçerik

BioBellinda İntim Jel, içerdiği arnica montana extract ile cildi yatıştıran ve rahatlatan bir etkiye sahiptir. Dermatolojik olarak test edilmiş bir üründür. Cildi tahriş etmeden ya da alerjik reaksiyonlara neden olmadan genital temizliği esnasında güvenle kullanılabilir. 

KULLANIM

Nasıl Kullanılır?

BioBellinda İntim Jel'i günde bir kere kullanmanız yeterlidir. Kullandıktan sonra bol su ile durulamanız gerekmektedir. Siz de günün her anında hijyen ve konfor hissini yaşamak ve cilt sağlığınızı desteklemek istiyorsanız, BioBellinda İntim Jel'e avantajlı kargo fırsatı ile kısa sürede sahip olabilirsiniz.

YORUMLAR [0]
Bell
Ürüne ait bir yorum bulunamadı
İcon 1
Hayvan Dostlarımızı Koruyoruz
İcon 2
İade Garantisi Ürün İade Garantisi
İcon 3
Hızlı Destek Hızlı ve Kolay Çözüm
İcon 4
3D Secure Güvenli Ödeme Yöntemi