Biobellinda Yağ & Kir Temizleyici 750 Ml
Yükleniyor
İletişim Merkezi :  +90 216 324 59 99
TR Lokasyon / Dil: Türkçe Down
Lokasyon
Dil
Giriş Yap
Giriş Yap
Şifremi Unuttum
Left

GERİ

Şifremi Unuttum

Bell
Bağımsız Girişimci Numaranı ya da sistemde tanımlı e-posta adresini girmelisin. E-posta adresine gönderilen linke tıklayarak yeni şifreni oluşturabilirsin. Sistemde tanımlı telefon numaranı giriş sağlarsan bağımsız girişimci numaran ve şifren telefonuna mesaj olarak gönderilecektir.
Sepetim
Sepetim
Ürün Kodu: BL12

Biobellinda Yağ & Kir Temizleyici 750 Ml

Star Star Star Star Star
327,60 TL
Marka: BioBellinda
Kategori: Ev Yaşam
Birim: 750 ml.  
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
- +
GENEL BAKIŞ

Zorlu yağ ve kir lekeleri gerek mutfağınızda gerek kıyafetlerinizde sizi oldukça zorluyor olabilir. BioBellinda Yağ & Kir Temizleyici, özel formülü sayesinde en zorlu lekeler ile bile etkin bir şekilde savaşır. Siz de mutfağınızdaki yüzeylerin ve kıyafetlerinizin tüm yağ ve kirden arınmasını, her an pırıl pırıl görünmesini istiyorsanız, BioBellinda Yağ & Kir Temizleyici'yi hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.

ÖZELLİK

Pratik Tasarım, Etkili Formül

BioBellinda Yağ & Kir Temizleyici, güçlü formülü ile mutfağınızda ovmayı gerektiren tüm yüzeylerde rahatlıkla kullanılabilir. Özellikle ocak, aspiratör ve fırın gibi yağ kalıntılarının sıklıkla görüldüğü yerlerde kullanarak dakikalar içinde tertemiz bir görünüm elde edebilirsiniz. Pratik tasarımı ile dilediğiniz yüzeye saniyeler içinde uygulanır ve etkisini hızla gösterir. Kıyafetlerinize bulaşan yağ ve kir kalıntılarını yok etmekte de oldukça etkilidir.

Temizlik Esnasında Zaman Kazanın

BioBellinda Yağ & Kir Temizleyici, kolay durulanan bir yapıya sahiptir. Mutfağınızdaki silinebilir yüzeylere ya da kumaşa uyguladıktan sonra ilgili bölgeyi kolayca temizleyebilirsiniz. Ürünü alüminyum malzemeler ile temas ettirmemeniz tavsiye edilir.

 

 

KULLANIM

BioBellinda Yağ & Kir Temizleyici'yi pratik püskürtme aparatı ile kıyafetlerinize ya da mutfağınızdaki yüzeylere direkt olarak uygulayın. Daha sonra kıyafetlerinizi çamaşır makinesinde sıcak su ile yıkamanız ve durulamanız yeterlidir. Ürünü uyguladığınız yüzeyleri temiz bir bez yardımı ile silebilir ya da yıkayabilirsiniz. Ağır yağ lekelerinde kullanırken ürünü sulandırmadan, günlük temizleyici şeklinde kullanırken ise 1/3 ya da 1/5 oranında sulandırarak püskürtme aparatı ile kullanın. Siz de tüm yağ ve kir lekelerinden saniyeler içinde kurtulmak isterseniz, BioBellinda Yağ & Kir Temizleyici'ye avantajlı kargo fırsatı ile hemen sahip olabilirsiniz. 

 

 

YORUMLAR [0]
Bell
Ürüne ait bir yorum bulunamadı
İcon 1
Hayvan Dostlarımızı Koruyoruz
İcon 2
İade Garantisi Ürün İade Garantisi
İcon 3
Hızlı Destek Hızlı ve Kolay Çözüm
İcon 4
3D Secure Güvenli Ödeme Yöntemi