Biobellinda Sıvı El Sabunu Deep Blue 750 Ml
Yükleniyor
İletişim Merkezi :  +90 216 324 59 99
TR Lokasyon / Dil: Türkçe Down
Lokasyon
Dil
Giriş Yap
Giriş Yap
Şifremi Unuttum
Left

GERİ

Şifremi Unuttum

Bell
Bağımsız Girişimci Numaranı ya da sistemde tanımlı e-posta adresini girmelisin. E-posta adresine gönderilen linke tıklayarak yeni şifreni oluşturabilirsin. Sistemde tanımlı telefon numaranı giriş sağlarsan bağımsız girişimci numaran ve şifren telefonuna mesaj olarak gönderilecektir.
Sepetim
Sepetim
Ürün Kodu: BL17

Biobellinda Sıvı El Sabunu Deep Blue 750 Ml

Star Star Star Star Star
271,40 TL
Marka: BioBellinda
Birim: 750 ml.  
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
- +
GENEL BAKIŞ

Köpük veya düz formda kullanılan sıvı sabunlar, ev ya da iş yerlerinde sıklıkla tercih edilir. Okyanusun cezbedici ve ferah kokusunu evinize taşıyacak olan BioBellinda Sıvı Sabun Deep Blue, cilt dostu içeriğinin yanı sıra ekstra temizleyici özelliği ile de dikkat çeker. Kokusu sonsuz denizlerin mest eden sularından esinlenerek ortaya çıkarılmış olan bu ürün, sahip olduğu pH değeri ile sağlıklı kullanım imkanı yaratır. BioBellinda sıvı sabun çeşitleri arasında bütün özellikleri ile tüm kullanıcıların favorisi haline gelen deep blue sayesinde siz de temizliği ve tazeliği her yıkamada keşfetme şansına sahip olabilirsiniz.

ÖZELLİK

BioBellinda Sıvı Sabun Deep Blue ile Yenilenin

5.5 pH değeri ve özel olarak formülize edilmiş içeriği ile elleri temizlerken besleyen ve nemlendiren bir ürün olan BioBellinda Deep Blue Sabun, zararlı kimyasal içermeyen yapısı ile de sağlıklı olma özelliği gösterir. Temizlik hissini sonuna kadar hissetmenizi sağlayarak sizi ve sevdiklerinizi zararlı bakterilerden arındırır ve hoş kokusu ile içinizi ısıtır.

 

 

KULLANIM

Farklı Kullanım Seçeneklerini Keşfedin

750 ml'lik özel ambalajıyla ihtiyacınız kadarını pompalı sıvı sabunluklarınızın içine doldurarak rahatça kullanabilirsiniz. Dilerseniz beraberinde satın alabileceğiniz köpük aparatı ile birlikte de kullanabilirsiniz. Konsantre şekildeki BioBellinda Sıvı Sabun Deep Blue ürününü köpük aparatında kullanırken 1/4 oranında sulandırarak daha uzun ömürlü kullanım sağlayabilirsiniz. Bir başka deyişle, konsantre formdaki 750 ml’lik BioBellinda Sıvı Sabun ürününden 4 kutu sıvı sabun içeriği elde edebilirsiniz. 1000 ml'lik ekonomik ambalajıyla BioBellinda Sıvı Sabun Deep Blue ürününü, avantajlı kargo fırsatıyla hemen şimdi sepetinize ekleyerek satın alabilirsiniz.

 

 

YORUMLAR [0]
Bell
Ürüne ait bir yorum bulunamadı
İcon 1
Hayvan Dostlarımızı Koruyoruz
İcon 2
İade Garantisi Ürün İade Garantisi
İcon 3
Hızlı Destek Hızlı ve Kolay Çözüm
İcon 4
3D Secure Güvenli Ödeme Yöntemi