Biobellinda Siri Deo Doğal İçerikli Kadın Roll On 50 Ml
Yükleniyor
İletişim Merkezi :  +90 216 324 59 99
TR Lokasyon / Dil: Türkçe Down
Lokasyon
Dil
Giriş Yap
Giriş Yap
Şifremi Unuttum
Left

GERİ

Şifremi Unuttum

Bell
Bağımsız Girişimci Numaranı ya da sistemde tanımlı e-posta adresini girmelisin. E-posta adresine gönderilen linke tıklayarak yeni şifreni oluşturabilirsin. Sistemde tanımlı telefon numaranı giriş sağlarsan bağımsız girişimci numaran ve şifren telefonuna mesaj olarak gönderilecektir.
Sepetim
Sepetim
Ürün Kodu: BL48

Biobellinda Siri Deo Doğal İçerikli Kadın Roll On 50 Ml

Star Star Star Star Star
261,20 TL
Marka: BioBellinda
Kategori: Parfüm
Birim: 50 ml.  
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
- +
GENEL BAKIŞ

Hareketli iş, okul ya da ev hayatının bir neticesi olarak gün içinde sık sık terliyor olabilirsiniz. Terleme hissinin rahatsızlık verici oluşunun üzerine, bir de terlemeyle birlikte ortaya çıkan kötü koku eklenir. Eğer bu konuda önlem almadıysanız, ter kokusu tüm bir gününüzün kötü geçmesine ve kalabalık bir ortamda kendinizi rahatsız hissetmenize neden olabilir. BioBellinda’nın sizi bu tür problemlerden kurtarmak amacıyla ürettiği BioBellinda Siri Deo Roll-On ile terleme ve ter kokusu artık günlük hayatınızda bir problem olmaktan çıkmaya aday!

ÖZELLİK

Gün Boyu Taze, Gün Boyu Güvende

BioBellinda Siri Deo Roll-On’un içeriğinde alkol, silikon ve alüminyuma yer yok. Bu sayede vücudunuza ve ter bezlerinize herhangi bir zarar vermeden, en doğal şekilde ter kokusunu engeller. Siri Deo Roll-On ile kendinizi tüm gün taze ve rahat hissetmeniz işten bile değil. BioBellinda Siri Deo Roll-On, günlük hayatınızdaki en iyi ve en doğal arkadaşınız haline gelecektir. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Paraben içermez.

 

 

KULLANIM

BioBellinda Siri Deo Roll-On, kuru ve temiz koltuk altına direkt olarak uygulanır. Cildinizde tahriş olmuş bir bölge varsa ürünü kullanmamanız tavsiye edilir. BioBellinda Siri Deo Roll-On ürününü, kullanmaya başladıktan sonraki 12 ay içinde tüketmeniz gerekir. Saniyeler içinde kuruyan yapısı ile kıyafetlerinizde leke bırakmaz. Siz de ter kokusundan gün boyu kurtulmak isterseniz, BioBellinda Siri Deo Roll-On ürününe avantajlı kargo fırsatından yararlanarak sahip olabilirsiniz. 

 

 

YORUMLAR [0]
Bell
Ürüne ait bir yorum bulunamadı
İcon 1
Hayvan Dostlarımızı Koruyoruz
İcon 2
İade Garantisi Ürün İade Garantisi
İcon 3
Hızlı Destek Hızlı ve Kolay Çözüm
İcon 4
3D Secure Güvenli Ödeme Yöntemi