Biobellinda Probioplus 700 Ml
Yükleniyor
İletişim Merkezi :  +90 216 324 59 99
TR Lokasyon / Dil: Türkçe Down
Lokasyon
Dil
Giriş Yap
Giriş Yap
Şifremi Unuttum
Left

GERİ

Şifremi Unuttum

Bell
Bağımsız Girişimci Numaranı ya da sistemde tanımlı e-posta adresini girmelisin. E-posta adresine gönderilen linke tıklayarak yeni şifreni oluşturabilirsin. Sistemde tanımlı telefon numaranı giriş sağlarsan bağımsız girişimci numaran ve şifren telefonuna mesaj olarak gönderilecektir.
Sepetim
Sepetim
Ürün Kodu: BL248

Biobellinda Probioplus 700 Ml

Star Star Star Star Star
341,30 TL
Marka: BioBellinda
Kategori: Ev Yaşam
Birim: 700 ml.  
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
- +
GENEL BAKIŞ

Probiyotik özellik taşıyan temizlik ürünleri kullanarak mikrop ve virüsleri büyük oranında azaltabilir, probiyotik temizleyici ve faydalı probiyotikleri arttırarak sevdikleriniz için daha güvenli bir ortam oluşturabilirsiniz.
Silinebilir tüm yüzeylerde çevreye dost Probiyotik temizleyici içeren özel formülü ile yüzeylere zarar vermeden sağlıklı bir ortam oluşturmanıza ve atık su giderlerinde oluşan kötü kokuları gidermeye yardımcı olur. 
Her 1 damlasındaki min. 2500 adet faydalı bakteri içeriği ile siz temizliğinizi bitirdikten sonra bile probiyotik işçileriniz sizin için çalışmaya devam ederek, müdahaleniz olmadan yapılan temizliğin uzun süre devam etmesine olanak sağlar.

ÖZELLİK

Tüm yüzeylerle uyumlu, doğal içeriklere sahip, GDO içermeyen, hassas ve alerjik ciltlerde tahrişe neden olmayan ProBioplus yüzeyin derinliklerine inerek zararlı bakterileri yok ederken, probiyotik temizleyici dostlarımızın ortama yerleşmesine de izin veriyor. 
Zararlı kimyasallar içermeyen nötr pH değerinde bir formüle sahip ProBioPlus ile evlerimizde, vücudumuzda yaşayan ve yaşam döngümüzün devamlılığını sağlayan mikrobiyomumuz gibi iyi bakterilerle beslenerek sağlıklı bir ortama dönüşecek. 
Çok geniş bir kullanım alanı bulunan BioBellinda ProBioPlus, içeriğinde klor, paraben, amonyak ve fosfat barındırmaz. Her 1 ml de 100.000 adet probiyotik bakteri içerir. Doğal kaynaklardan elde edilmiş biyolojik olarak parçalanabilen aktifler içerir.

KULLANIM

Biobellinda temizlik ürünlerinin kullanım talimatlarına göre hazırlanmış temizlik sularına, temizliği bir üst noktaya taşımak için 1 kapak BioBellinda ProBioPlus probiyotik temizleyici ekleyebilirsiniz. 
Halı, perde, koltuk, yatak örtüsü, evcil hayvan kafesleri, ayakkabı ve ıslak zeminlerde (Mutfak, Banyo vb.) yüzeylere sprey şişesine konulmuş sulandırılmamış ürünü uygulayabilirsiniz.
Püskürtme sonrası 10 sn. bekleyiniz. Wc Banyo, Yağ-Kir, Fırın temizleyici gibi ürünler veya klorlu ve agresif temizleyiciler ile aynı anda BioBellinda ProBioPlus’ı kullanmayınız.
Temizlik sonrasında bozulan probiyotik dengenin yeniden sağlanması için yüzeylere sprey şişesine konulmuş sulandırılmamış ürünü uygulayabilirsiniz.

YORUMLAR [0]
Bell
Ürüne ait bir yorum bulunamadı
İcon 1
Hayvan Dostlarımızı Koruyoruz
İcon 2
İade Garantisi Ürün İade Garantisi
İcon 3
Hızlı Destek Hızlı ve Kolay Çözüm
İcon 4
3D Secure Güvenli Ödeme Yöntemi