Biobellinda Pas & Kireç Temizleyici 750 Ml
Yükleniyor
İletişim Merkezi :  +90 216 324 59 99
TR Lokasyon / Dil: Türkçe Down
Lokasyon
Dil
Giriş Yap
Giriş Yap
Şifremi Unuttum
Left

GERİ

Şifremi Unuttum

Bell
Bağımsız Girişimci Numaranı ya da sistemde tanımlı e-posta adresini girmelisin. E-posta adresine gönderilen linke tıklayarak yeni şifreni oluşturabilirsin. Sistemde tanımlı telefon numaranı giriş sağlarsan bağımsız girişimci numaran ve şifren telefonuna mesaj olarak gönderilecektir.
Sepetim
Sepetim
Ürün Kodu: BL08

Biobellinda Pas & Kireç Temizleyici 750 Ml

Star Star Star Star Star
291,40 TL
Marka: BioBellinda
Kategori: Ev Yaşam
Birim: 750 ml.  
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
- +
GENEL BAKIŞ

Pas ve kireç temizleyicilerle lavabolarda ve fayans yüzeylerinde oluşan kireçleri temizleyebilirsiniz. Tesisatlarda ve demir alaşımlı parçalarda oluşabilen pasları önlemeye de yardım eden ürünler sayesinde daha parlak ve daha temiz bir görünüm oluşturabilirsiniz. Etkili bir formüle sahip olan BioBellinda Pas & Kireç Temizleyici'yi tercih ederek hijyen yaratabilirsiniz.

ÖZELLİK

Lekeleri Kısa Sürede Ortadan Kaldırın

BioBellinda Pas & Kireç Temizleyici ürününün içerisinde bulunan etken maddeler, uygulandıkları bölgeye anında etki ederek kireci yok etmeyi başarır. Temas ettikleri bölgeyi yıpratmadan temizleyen formülüyle beğeni toplayan ürün, kapaklı tasarımıyla ilgili bölgeye rahatça uygulanabilir. Temizlemek istediğiniz alanı bezlerle ya da fırçalarla ovalayarak kir ve lekelerden arındırabilirsiniz.

Fosfatsız Formülle Gelen Organik Kullanım

Suyun sıkça temas ettiği küvet, klozet, lavabo, fayans, evye gibi alanlarda kullanılmak üzere geliştirilmiş BioBellinda Pas & Kireç Temizleyici ürününde, fosfat ve amonyak bulunmaması kullanıcılara güven verir. Formülündeki maddeler sayesinde biyolojik olarak parçalanabilen BioBellinda Pas & Kireç Temizleyici, aynı zamanda çaydanlıklarda da etkili bir şekilde kullanılabilir.

 

 

KULLANIM

Suyla Birleşerek Güçlenen Temizleyici Etki

BioBellinda Pas & Kireç Temizleyici'yi kullanım şeklinde belirtilen oranlarda su ile seyrelterek kullanarak daha etkili sonuçlar alabilirsiniz. Bulaşık ve çamaşır makinelerinde yaşanabilen paslanma ve kireçlenme sorununa karşı da üründen yararlanarak belirli zaman aralıklarıyla boş yıkamalar gerçekleştirebilirsiniz. Çıplak elle temas etmemeye çalışarak kireç temizleyiciyi; fayans, derz, evye gibi bölgelere uygulayabilirsiniz.

1/5 oranında soğuk su ile ya da 1 litre soğuk suya 1 çay bardağı ürün ekleyerek yoğun paslı ve kireçli bölgelerde kullanın. Sadece paslı ve kireçli yüzeylerde kullanım içindir. Sıcak yüzeyler, mermer, alüminyum, emaye gibi aside dayanıksız yüzeylerde kullanmayın. Başka ürün ve madde ile karıştırmayın. Püskürtme aparatı ile kullanılması tavsiye edilmez. Uygulandığı bölgeyi temizlemesinin yanı sıra aynı zamanda parlatmayı da başaran kireç temizleyici, evinizin daha hijyenik görünmesini sağlar. Avantajlı kargo fırsatı ile beraber ürünü satın alabilirsiniz.

YORUMLAR [0]
Bell
Ürüne ait bir yorum bulunamadı
İcon 1
Hayvan Dostlarımızı Koruyoruz
İcon 2
İade Garantisi Ürün İade Garantisi
İcon 3
Hızlı Destek Hızlı ve Kolay Çözüm
İcon 4
3D Secure Güvenli Ödeme Yöntemi