Biobellinda Oksijenli Çamaşır Suyu 700 Ml
Yükleniyor
İletişim Merkezi :  +90 216 324 59 99
TR Lokasyon / Dil: Türkçe Down
Lokasyon
Dil
Giriş Yap
Giriş Yap
Şifremi Unuttum
Left

GERİ

Şifremi Unuttum

Bell
Bağımsız Girişimci Numaranı ya da sistemde tanımlı e-posta adresini girmelisin. E-posta adresine gönderilen linke tıklayarak yeni şifreni oluşturabilirsin. Sistemde tanımlı telefon numaranı giriş sağlarsan bağımsız girişimci numaran ve şifren telefonuna mesaj olarak gönderilecektir.
Sepetim
Sepetim
Ürün Kodu: BL156

Biobellinda Oksijenli Çamaşır Suyu 700 Ml

Star Star Star Star Star
246,80 TL
Marka: BioBellinda
Kategori: Ev Yaşam
Birim: 700 ml.  
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
- +
GENEL BAKIŞ

Bulunduğunuz tüm ortamlarda etkili ve güvenilir temizlik sağlayan BioBellinda Klorsuz Çamaşır Suyu özel formülü ile en zorlu lekelerle ve kirlerle etkin bir şekilde savaşır. Sahip olduğu aktif oksijen teknolojisi ile çamaşır suyunun kullanılabildiği tüm yüzeylerde güvenilir hijyen sağlar.

ÖZELLİK

Klor İçermeyen Formül

Formülünde klor, amonyak, fosfat, paraben, alkol ve SLES içermeyen BioBellinda Oksijenli Çamaşır Suyu, kullanımı esnasında rahatsız edici bir koku yaymaz ve kullanım sonrasında zararlı kalıntı bırakmaz. Yoğun ve güçlü bir formüle sahip olan BioBellinda Oksijenli Çamaşır Suyu, doğada oksijen ve suya dönüşerek parçalanabilen hidrojen peroksit içeriği ile çamaşırlarınızda ve evinizde istediğiniz hijyeni elde etmenizi sağlarken, doğaya ve sevdiklerinize zarar vermez

KULLANIM

Temas ettiği bölgeyi yıpratmadan temizleyen formülüyle beğeni toplayan BioBellinda Oksijenli Çamaşır Suyu’nu; evye, tezgâh, ocak gibi mutfak yüzeylerinde, lavabo, klozet ve küvet gibi banyo yüzeylerinde ve evinizde doğal ve etkili temizlik sağlamak istediğiniz diğer tüm alanlarda kullanabilirsiniz. Lekeli bulaşıklarınızda ve çamaşırlarınızda da mükemmel sonuç elde etmek isterseniz, BioBellinda Oksijenli Çamaşır Suyu’nu avantajlı kargo fırsatından yararlanarak sepetinize eklemeyi unutmayın.

YORUMLAR [0]
Bell
Ürüne ait bir yorum bulunamadı
İcon 1
Hayvan Dostlarımızı Koruyoruz
İcon 2
İade Garantisi Ürün İade Garantisi
İcon 3
Hızlı Destek Hızlı ve Kolay Çözüm
İcon 4
3D Secure Güvenli Ödeme Yöntemi