Biobellinda Konsantre Elde Bulaşık Sıvısı 750 Ml
Yükleniyor
İletişim Merkezi :  +90 216 324 59 99
TR Lokasyon / Dil: Türkçe Down
Lokasyon
Dil
Giriş Yap
Giriş Yap
Şifremi Unuttum
Left

GERİ

Şifremi Unuttum

Bell
Bağımsız Girişimci Numaranı ya da sistemde tanımlı e-posta adresini girmelisin. E-posta adresine gönderilen linke tıklayarak yeni şifreni oluşturabilirsin. Sistemde tanımlı telefon numaranı giriş sağlarsan bağımsız girişimci numaran ve şifren telefonuna mesaj olarak gönderilecektir.
Sepetim
Sepetim
Ürün Kodu: BL03

Biobellinda Konsantre Elde Bulaşık Sıvısı 750 Ml

Star Star Star Star Star
255,40 TL
Marka: BioBellinda
Kategori: Ev Yaşam
Birim: 750 ml.  
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
- +
GENEL BAKIŞ

Yağlı ve zor temizlenen bulaşıklar gün içinde sizi en çok zorlayan işler arasında yer alır. Kurumuş ve zorlu bulaşıkları temizlemek için harcamak zorunda kaldığınız enerji kaliteli zamanlarınızdan çalabilir. Ayrıca cildiniz bu uğraştan olumsuz etkilenebilir. Kaliteli bir bulaşık sıvısı ise hem bulaşıklarınızı zahmetsizce yıkamanızı hem de cildinizi korumanızı mümkün kılar. Cilt dostu içeriğiyle öne çıkan BioBellinda Bulaşık Sıvısı ile en zorlu bulaşıkların üstesinden, en kısa sürede ve etkili bir biçimde gelebilirsiniz.

ÖZELLİK

Zorlu Bulaşıklar İçin Etkili ve Cilt Dostu Çözüm

Konsantre formüle sahip olan bulaşık deterjanı, yağlı bulaşıklarınız için kusursuz bir temizlik ve parlaklık sağlar. Limon ve gliserin özlü bir temizleyici olan ürün klor, amonyak, fosfat, paraben gibi zararlı kimyasallar içermez. Güçlü içeriği sayesinde yağları kolayca çözer. Bulaşıklarınızı ilk günkü görünümlerine ulaştırırken nötr pH değeri sayesinde cildinizi korumanıza yardımcı olur. 

 

 

KULLANIM

Tasarruflu ve Kolay Kullanım

Üstün temizlik gücü sayesinde her türlü bulaşığın hakkından sizi yormadan gelebilen bulaşık deterjanı çok kolay durulanır. Bu özelliği ile sudan olduğu kadar zamandan ve enerjiden de tasarruf sağlamanıza yardımcı olur. BioBellinda imzalı bulaşık deterjanı ürününü ayrıca salça ya da yağ lekesi bulaşmış olan kıyafetinizin üzerine sulandırarak dökebilir, lekeli kıyafetinizi makineye atarak yıkayabilirsiniz. Ürün, bulaşıklarda olduğu kadar kıyafetlerde de etkilidir. İsteğe göre 1/3 -1/5 oranlarında soğuk su ile sulandırarak kullanın. Bulaşık yıkamayı keyif haline getiren, cilt dostu, pratik kullanıma sahip ve çok amaçlı bir ürün olan BioBellinda Bulaşık Sıvısı’na avantajlı kargo fırsatı ile hemen sahip olabilirsiniz. 

 

 

YORUMLAR [0]
Bell
Ürüne ait bir yorum bulunamadı
İcon 1
Hayvan Dostlarımızı Koruyoruz
İcon 2
İade Garantisi Ürün İade Garantisi
İcon 3
Hızlı Destek Hızlı ve Kolay Çözüm
İcon 4
3D Secure Güvenli Ödeme Yöntemi