Biobellinda Kirlenme Geciktirici Duşakabin & Armatür Temizleyici 750 Ml
Yükleniyor
İletişim Merkezi :  +90 216 324 59 99
TR Lokasyon / Dil: Türkçe Down
Lokasyon
Dil
Giriş Yap
Giriş Yap
Şifremi Unuttum
Left

GERİ

Şifremi Unuttum

Bell
Bağımsız Girişimci Numaranı ya da sistemde tanımlı e-posta adresini girmelisin. E-posta adresine gönderilen linke tıklayarak yeni şifreni oluşturabilirsin. Sistemde tanımlı telefon numaranı giriş sağlarsan bağımsız girişimci numaran ve şifren telefonuna mesaj olarak gönderilecektir.
Sepetim
Sepetim
Ürün Kodu: BL152

Biobellinda Kirlenme Geciktirici Duşakabin & Armatür Temizleyici 750 Ml

Star Star Star Star Star
327,70 TL
Marka: BioBellinda
Kategori: Ev Yaşam
Birim: 750 ml.  
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
- +
GENEL BAKIŞ

Duşakabinlerin temizliğinde etkili olan ürünlerle bakımlı banyolar hayal değil. BioBellinda Kirlenme Geciktirici Duşakabin & Armatür Temizleyici, en zorlu kirlere karşı bile etkili olan formülü sayesinde derinlemesine bir temizlik sağlar. Duşakabin ve armatür lekelerine karşı güçlendirilmiş içeriği ile anında etkilidir. BioBellinda Kirlenme Geciktirici Duşakabin & Armatür Temizleyici; kireçlenme, sabun ve şampuan atıkları, toz ve zamanla birikip sertleşmiş kirlere karşı tek başına etkili bir üründür.

ÖZELLİK

Kirlenme Geciktirici Özel Formül

BioBellinda Kirlenme Geciktirici Duşakabin & Armatür Temizleyici, temizleyeceğiniz yüzeylerin kirliliğine bağlı olarak sulandırabileceğiniz, konsantre bir temizlik ürünüdür. Temizliğin gerçekleştirildiği yüzeylerde özel bir film tabakası oluşturarak su içerisindeki kirecin iz ve leke oluşturmasını engeller. Hızlı ve pratik bir temizlik sunan ürün ile temizlenen yüzeyler kir tutmaz ve mükemmel bir parlaklığa sahip olur.

 

 

KULLANIM

Zorlu Kirlere Karşı Etkili Çözüm

BioBellinda Kirlenme Geciktirici Duşakabin & Armatür Temizleyici’yi iki ölçü suya bir ölçü ürün ekleyerek temizlenecek yüzeylere püskürtün. BioBellinda mikrofiber bez ile silerek işlemi tamamlayın. Ekstra bir durulama veya kurulama işlemine gerek kalmadan tertemiz, parlak yüzeyler sahip olabilirsinız. İnatçı ve zor kirlerin temizliği için, ürünü sulandırmadan, püskürtme aparatı kullanarak püskürtüp yumuşak dokulu bir sünger ile silebilir ardından yüzeyi BioBellinda mikrofiber bezler yardımı ile kurulayabilirsiniz.

1 şişe ürün 6 şişe püskürtme aparatını dolduracak kadar sulandırılabilir. Ürünü Biobellinda püskürtme aparatında sulandırdıktan sonra en fazla 1 ay içerisinde tüketmeniz gerekir. Püskürtme aparatını tekrar kullanmadan önce tamamen boşalttığından ve tamamen kuruladığından emin olun. Ürün siparişi vererek avantajlı kargo fırsatından hemen yararlanın!

YORUMLAR [0]
Bell
Ürüne ait bir yorum bulunamadı
İcon 1
Hayvan Dostlarımızı Koruyoruz
İcon 2
İade Garantisi Ürün İade Garantisi
İcon 3
Hızlı Destek Hızlı ve Kolay Çözüm
İcon 4
3D Secure Güvenli Ödeme Yöntemi