Biobellinda Grek Eau De Parfume For Men 50 Ml
Yükleniyor
İletişim Merkezi :  +90 216 324 59 99
TR Lokasyon / Dil: Türkçe Down
Lokasyon
Dil
Giriş Yap
Giriş Yap
Şifremi Unuttum
Left

GERİ

Şifremi Unuttum

Bell
Bağımsız Girişimci Numaranı ya da sistemde tanımlı e-posta adresini girmelisin. E-posta adresine gönderilen linke tıklayarak yeni şifreni oluşturabilirsin. Sistemde tanımlı telefon numaranı giriş sağlarsan bağımsız girişimci numaran ve şifren telefonuna mesaj olarak gönderilecektir.
Sepetim
Sepetim
Ürün Kodu: BL103

Biobellinda Grek Eau De Parfume For Men 50 Ml

Star Star Star Star Star
672,60 TL
Marka: BioBellinda
Kategori: Parfüm
Birim: 50 ml.  
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
- +
GENEL BAKIŞ

Saç şekliniz, giyim tarzınız ve kullandığınız aksesuarlar kendinizi özel hissetmenizi sağladığı gibi, kullandığınız deodorant ve parfümler de aynı şekilde sizinle bütünleşir ve bulunduğunuz ortamlarda etkileyici bir iz bırakmanıza yardımcı olur. Uzun süre kalıcı kokusu ve ferahlatıcı etkisiyle günün her anı yanınızda olan BioBellinda Grek Erkek Parfüm, kendinize olan güveninizi maksimuma çıkarır ve girdiğiniz her ortamda fark edilmenizi kolaylaştırır.

ÖZELLİK

Grek'in Etkileyici Kokusuyla Anı Yakalayın

Geliştirilmiş özel formülü ile kişisel bakımına özen gösteren erkeklerin ilk tercihleri arasında yer alan BioBellinda Grek Erkek parfüm, üst notada kırmızı elma, mandalina; orta notada ise adaçayı ve biberin harmanlanması ile üretilir. Modern ve bakımlı erkeklerin vazgeçilmez kokularından biri olan ürünün alt notasındaki odunsu notlar, paçuli ve tütün gibi ferahlatıcı aromalar ile kalıcı ve etkileyici bir kokuya sahip olabilir, keyifli bir gün geçirerek kendinizi yenilenmiş ve enerjik hissedebilirsiniz.

 

Üst Nota:  Kırmızı elma, mandalina

Orta Nota:  Adaçayı, biber

Alt Nota:  Odunsu notlar, paçuli, tütün

KULLANIM

Grek ile Heyecanı Hep Zirvede Yaşayın

BioBellinda Grek Erkek Parfümü, şık şişe tasarımı ve kullanışlı yapısı ile size özel anlar yaşatır. Her ortamda etkileyici olmayı arzuluyor ve tüm dikkatleri üzerinize çekmeyi istiyorsanız, Grek ile bir an önce tanışmalısınız. Duştan sonra ürünü cildinize uygulayabilirsiniz. BioBellinda Grek Erkek Parfümün kalıcılığını artırmak için özellikle nabız bölgelerine, eklem yerlerinin arka kısmına, saç, bilek, kulak arkasına ve boyun bölgesine sıkabilir, ürünün etkileyici ve güzel kokusuyla heyecanı zirvede yaşayabilirsiniz. BioBellinda Grek Erkek Parfüm'e, avantajlı kargo fırsatından yararlanarak kolayca sahip olabilirsiniz.

 

 

YORUMLAR [0]
Bell
Ürüne ait bir yorum bulunamadı
İcon 1
Hayvan Dostlarımızı Koruyoruz
İcon 2
İade Garantisi Ürün İade Garantisi
İcon 3
Hızlı Destek Hızlı ve Kolay Çözüm
İcon 4
3D Secure Güvenli Ödeme Yöntemi