Biobellinda Glycolic Yaşlanma Karşıtı Gündüz Kremi (25+) 50 Ml
Yükleniyor
İletişim Merkezi :  +90 216 324 59 99
TR Lokasyon / Dil: Türkçe Down
Lokasyon
Dil
Ürün Kodu: BL87

Biobellinda Glycolic Yaşlanma Karşıtı Gündüz Kremi (25+) 50 Ml

Star Star Star Star Star
634,00 TL
Marka: BioBellinda
Kategori: Cilt Bakım
Birim: 50 ml.  
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
- +
GENEL BAKIŞ

Günlük olarak yapılan cilt bakımının en önemli adımlarından biri, gündüz kremi kullanımıdır. Gündüz kremleri oldukça ince bir yapıya sahiptir, bu şekilde gözeneklerin tıkanmasına neden olmaz ve cildinizin nefes almasına engel teşkil etmez. Özetlemek gerekirse gündüz kremleri cildin nemlenmesine, güneşten korunmasına, canlı ve parlak bir görünüme sahip olmasına yardımcı olur. Glycolic Seri Gündüz Kremi SPF 20+ ile dış etkenler sebebiyle elastikiyetini kaybeden cildinize nem ve pürüzsüz bir görünüm kazandırabilir ve cildin yaşlanma sürecini yavaşlatabilirsiniz.

ÖZELLİK

Vitaminlerle Gelen Gençlik

Gündüz kremi, güneş ışınlarının zararlı etkilerinden sizleri korur, cilt kuruluğuyla savaşır. Cildin yaşlanmasına sebep olan nedenlerin en başında güneş ışınları gelir. Bu sebeple de yalnızca yaz mevsiminde değil, aynı zamanda kışın da cildi foto yaşlanmaya karşı korumak gerekir. Glycolic Seri Gündüz Kremi SPF 20+'nin içeriğinde zengin filtre çeşitleri bulunur ve zararlı UVA ve UV B ışınlarına karşı koruma sağlar. İçeriğinde bulunan B5 vitamini, gliserin ve shea yağı sayesinde cildinize ihtiyacı olan nemi vererek kırışıklığa sebep olan kuruluk ile savaşır. Yapısında bulunan allantoin ile hücre yenilenmesini hızlandırır ve E vitamini ile cildin yaşlanma süresini yavaşlatır. 5.5 pH değeri ile cildin doğal bariyer yapısının güçlenmesine destek olur. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Ayrıca her cilt tipinin kullanımına uygundur.

 

KULLANIM

Glycolic Gündüz Kremi Nasıl Kullanılır?

Glycolic Seri Gündüz Kremi SPF 20+, 25-35 yaş arası kullanım için uygun olup temizlenmiş yüz, boyun ve dekolte bölgesine sabahları uygulanır. Eğer güneşe çıkılacaksa 20 dakika öncesinden yeniden uygulanabilir. Daha etkili bir sonuç elde etmek için seride bulunan gece ve göz çevresi kremleri ile kullanılması tavsiye edilir. Glycolic Gündüz Kremi’ni satın alırken avantajlı kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.

 

 

YORUMLAR [0]
Bell
Ürüne ait bir yorum bulunamadı
İcon 1
Hayvan Dostlarımızı Koruyoruz
İcon 2
İade Garantisi Ürün İade Garantisi
İcon 3
Hızlı Destek Hızlı ve Kolay Çözüm
İcon 4
3D Secure Güvenli Ödeme Yöntemi