Biobellinda Doğal Konsantre Sprey Temizleyici 750 Ml
Yükleniyor
İletişim Merkezi :  +90 216 324 59 99
TR Lokasyon / Dil: Türkçe Down
Lokasyon
Dil
Giriş Yap
Giriş Yap
Şifremi Unuttum
Left

GERİ

Şifremi Unuttum

Bell
Bağımsız Girişimci Numaranı ya da sistemde tanımlı e-posta adresini girmelisin. E-posta adresine gönderilen linke tıklayarak yeni şifreni oluşturabilirsin. Sistemde tanımlı telefon numaranı giriş sağlarsan bağımsız girişimci numaran ve şifren telefonuna mesaj olarak gönderilecektir.
Sepetim
Sepetim
Ürün Kodu: BL150

Biobellinda Doğal Konsantre Sprey Temizleyici 750 Ml

Star Star Star Star Star
288,20 TL
Marka: BioBellinda
Kategori: Ev Yaşam
Birim: 750 ml.  
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
- +
GENEL BAKIŞ

Ahşap, cam, fayans ve ev ekipmanları gibi bütün eşya ve yüzeylerin temizliği için sprey temizleyici, yaşam alanlarının düzenli, temiz ve hijyenik bir hale getirilmesi için kullanılabilecek en etkili ürünlerden biridir. Güçlü içeriği sayesinde en inatçı yağ ve kir lekelerinde bile üstün performans sergileyen BioBellinda Konsantre Sprey Temizleyici, her türlü ortamda temizlik işlemini iki kat daha kolay hale getirerek işlerinizi kısa sürede en etkili biçimde bitirebilmenize olanak sağlar.

ÖZELLİK

Temizlik Rutinini Kusursuzlaştırın

BioBellinda Konsantre Sprey Temizleyici, içeriğinde bulunan güçlü yağ çözücü solventler sayesinde en zorlayıcı kirlerde bile kusursuz temizlik sağlar. Tezgah, ocak, armatür ve daha pek çok farklı alanda en iyi temizliği sağlayan ürün, alkali pH değeri sayesinde de performansını bir üst seviyeye çıkarmayı başarır. Konsantre bir ürün olduğundan küçük bir miktarı ile büyük işler başaran bu ürün, temizlik sırasında favoriniz olmaya adaydır. Temizlikte tasarrufun ve gücün en iyi örneklerinden biri olan spey ile siz de en zorlu yağ ve kir lekelerinden bile hiç zahmete girmeden kolayca kurtulabilirsiniz.

 

 

KULLANIM

Pratik ve Kolay Kullanım Etkisini Keşfedin

BioBellinda Konsantre Sprey Temizleyici'yi kullanmak için 1'e 2 oranında su ile karıştırıp sprey aparatına eklemeniz yeterlidir. Daha zorlayıcı kirler için ise 1'e 1 oranında ürün kullanmak kesin sonuç almanıza yardımcı olur. 1 şişe ürün, 6 şişe püskürtme aparatını dolduracak kadar sulandırılabilir. Ürünü BioBellinda püskürtme aparatında sulandırdıktan sonra en fazla 1 ay içerisinde kullanınız, bitmediği takdirde ürünü boşaltınız. Püskürtme aparatını tekrar kullanmadan önce tamamen boşalttığınızdan ve tamamen kuruladığınızdan emin olunuz. Siz de etkili temizlik için hemen BioBellinda'nın avantajlı kargo fırsatından yararlanın ve ürünü sepetinize ekleyin!

 

 

YORUMLAR [1]
Star Star Star Star Star
E*** Ö***
Sprey temizleyici ürün çok hoşuma gitti evin her yerinde mükemmel temizlik sağladım ve zamandan tasarruf ettim bu ürün benim favorim oldu cam yuzeylerde pimapenlerde tezgahlarda fırında heryerde mükemmel temizlik deneyin farkı görün 🤩🤩🤩💐💐💐
İcon 1
Hayvan Dostlarımızı Koruyoruz
İcon 2
İade Garantisi Ürün İade Garantisi
İcon 3
Hızlı Destek Hızlı ve Kolay Çözüm
İcon 4
3D Secure Güvenli Ödeme Yöntemi