Biobellinda Doğal Fırın Ve Yanmış Yağ Temizleyici 750 Ml
Yükleniyor
İletişim Merkezi :  +90 216 324 59 99
TR Lokasyon / Dil: Türkçe Down
Lokasyon
Dil
Giriş Yap
Giriş Yap
Şifremi Unuttum
Left

GERİ

Şifremi Unuttum

Bell
Bağımsız Girişimci Numaranı ya da sistemde tanımlı e-posta adresini girmelisin. E-posta adresine gönderilen linke tıklayarak yeni şifreni oluşturabilirsin. Sistemde tanımlı telefon numaranı giriş sağlarsan bağımsız girişimci numaran ve şifren telefonuna mesaj olarak gönderilecektir.
Sepetim
Sepetim
Ürün Kodu: BL151

Biobellinda Doğal Fırın Ve Yanmış Yağ Temizleyici 750 Ml

Star Star Star Star Star
313,10 TL
Marka: BioBellinda
Kategori: Ev Yaşam
Birim: 750 ml.  
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
- +
GENEL BAKIŞ

Yemek yaparken sıklıkla kullanılan fırın ve ızgaralarda zaman içinde yanmış yağ kalıntıları birikir. Uzun süre bekleyen ve kuruyarak yüzeylere yapışan bu kalıntıları temizlemek kimi zaman oldukça çetrefilli ve yorucu olabilir. Ancak BioBellinda Fırın ve Yanmış Yağ Temizleyici ile yanmış yağ kalıntılarından oldukça kısa bir sürede kurtulabilirsiniz.

ÖZELLİK

Kullanışlı Tasarım, Güçlü Formül

BioBellinda Fırın ve Yanmış Yağ Temizleyici, jel formunda yağ çözücü bir yapıya sahip olduğu için kolay uygulama sağlayarak size zamandan kazandırır. Ürünü uyguladığınız bölgeleri uzun süre ovmak zorunda kalmazsınız. Güçlü formülündeki aktif bileşenler sayesinde yaklaşık yarım saat içinde yağ kalıntılarını çözer ve dilediğiniz yüzeyi kolayca temizlenebilir hale getirir.

Fırın İç Yüzeyleri ve Paslanmaz Çelikte Kullanılabilir

BioBellinda Fırın ve Yanmış Yağ Temizleyici'yi, fırınınızın iç yüzeylerinde ve paslanmaz çelik ile kaplı ızgaralarda gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Alüminyum, krom ve boya kaplı yüzeyler için kullanılması uygun değildir. Günlük kullanım yerine birikmiş ve zorlu yağ lekeleri üzerinde kullanmanız tavsiye edilir.

 

 

KULLANIM

BioBellinda Fırın ve Yanmış Yağ Temizleyici'yi bir yüzeye uygulamadan önce mutlaka plastik eldiven giyin ve gözlerinizi koruduğunuzdan emin olun. Ürünün tüm bileşenlerinin karışması için kullanmadan önce şişeyi çalkalayın. Temizlemek istediğiniz yüzeye yeterli miktarda ürün döktükten sonra yaklaşık yarım saat bekleyin. Bu süre zarfında jel haline dönüşen yağ tabakasını, sıcak su ile ıslattığınız bir sünger ya da bez ile silin. Kalıntıları yüzeyden tamamen arındırmak için temiz bir bez yardımı ile silme işlemini tekrarlayın. Çocukların ulaşamayacağı bir yerde ağzı sıkıca kapalı biçimde saklayın. Siz de yanmış ve kurumuş yağ lekelerinden kolayca kurtulmak istiyorsanız, BioBellinda Fırın ve Yanmış Yağ Temizleyici'yi hemen sepetinize ekleyin, avantajlı kargo fırsatını kaçırmayın!

 

 

YORUMLAR [1]
Star Star Star Star Star
E*** Ç***
Harika bir ürun teşekkür ediyorum
İcon 1
Hayvan Dostlarımızı Koruyoruz
İcon 2
İade Garantisi Ürün İade Garantisi
İcon 3
Hızlı Destek Hızlı ve Kolay Çözüm
İcon 4
3D Secure Güvenli Ödeme Yöntemi