Biobellinda Cc Cream Medium 50 Ml | Cilt Kusursuzlaştırıcı Kapatıcı
Yükleniyor
İletişim Merkezi :  +90 216 324 59 99
TR Lokasyon / Dil: Türkçe Down
Lokasyon
Dil
Giriş Yap
Giriş Yap
Şifremi Unuttum
Left

GERİ

Şifremi Unuttum

Bell
Bağımsız Girişimci Numaranı ya da sistemde tanımlı e-posta adresini girmelisin. E-posta adresine gönderilen linke tıklayarak yeni şifreni oluşturabilirsin. Sistemde tanımlı telefon numaranı giriş sağlarsan bağımsız girişimci numaran ve şifren telefonuna mesaj olarak gönderilecektir.
Sepetim
Sepetim
Ürün Kodu: BL108

Biobellinda Cc Cream Medium 50 Ml | Cilt Kusursuzlaştırıcı Kapatıcı

Star Star Star Star Star
528,20 TL
Marka: BioBellinda
Kategori: Cilt Bakım
Birim: 50 ml.  
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
- +
GENEL BAKIŞ

BioBellinda CC Krem Medium, cildinizde yarattığı mükemmel etkiler ile dikkat çeker. Kapatıcı özelliği ve yoğun pigmentleri sayesinde cilt lekelerinin ve renk eşitsizliklerinin ortadan kalkmasına yardım olan bu ürün, uzun vadede ortaya çıkacak olan yaşlanma belirtilerinin de en aza indirilmesine olanak sağlar. İçeriğindeki zengin vitamin ve mineraller ile cildi en alt katmanlarına kadar besleyen BioBellinda CC Krem Medium, yoğun nemlendirici özelliği ile de yüzünüzün daha ışıltılı ve sağlıklı görünmesine imkan verir. Böylece günlük makyajınıza hafif bir dokunuş yapıp pürüzsüz bir görünüm elde ederken ileride ortaya çıkacak yaşlanma belirtilerinin ve cilt kusurlarının önüne geçebilirsiniz.

ÖZELLİK

BioBellinda CC Krem Medium ile Doğal Güzellik

Yüz derisinin en iyi şekilde korunması ve beslenmesi için uzmanlar tarafından özel olarak formülize edilmiş olan BioBellinda CC Krem Medium, size günlük makyaj rutininizde büyük kolaylık sağlar. Çok yönlü olan bu ürün, içeriğindeki SPF 20 ile zararlı güneş ışınlarının cildinizde yaratacağı olumsuz etkilerin önüne geçer. Ayrıca vitamin destekli bir ürün olduğundan hücre yenileyici ve gerginleştirici özelliğe sahiptir. Bu sayede ise kırışıklık görünümlerini ve sarkmaların oluşumunu geciktirir. BioBellinda CC Krem Medium, doğal görünmek ve genç kalmanın ayrıcalığını hissetmek isteyenler için en iyi alternatiflerden biridir. Dermatolojik olarak test edilmiştir. 35 yaş üstü kişilerin kullanımına uygundur.

 

 

KULLANIM

Kolay Kullanım, Kusursuz Sonuç

BioBellinda CC Krem Medium; fırça, sünger ya da el yardımı ile temizlenmiş yüze uygulanabilir. Burun ve dudak kenarları, alın çevresi ve boyun için kullanıma da uygundur. İçeriğinde kullanılan kırışıklık karşıtı ve aydınlatıcı aktif maddelerin etkinliği klinik olarak kanıtlanmıştır.

Daha doğal bir görüntüye sahip olmak için uygulayacağınız fırçayı ya da süngeri hafif bir şekilde ıslatabilirsiniz. En iyi sonucu almak için Hyaluronic Seri’nin gece kremi ve göz çevresi bakım kremi ile birlikte kullanın. Siz de BioBellinda'nın avantajlı kargo fırsatından faydalanarak CC kremi makyaj koleksiyonunuza ekleyin!

YORUMLAR [0]
Bell
Ürüne ait bir yorum bulunamadı
İcon 1
Hayvan Dostlarımızı Koruyoruz
İcon 2
İade Garantisi Ürün İade Garantisi
İcon 3
Hızlı Destek Hızlı ve Kolay Çözüm
İcon 4
3D Secure Güvenli Ödeme Yöntemi