Biobellinda Cam & Mobilya Temizleyici 750 Ml
Yükleniyor
İletişim Merkezi :  +90 216 324 59 99
TR Lokasyon / Dil: Türkçe Down
Lokasyon
Dil
Giriş Yap
Giriş Yap
Şifremi Unuttum
Left

GERİ

Şifremi Unuttum

Bell
Bağımsız Girişimci Numaranı ya da sistemde tanımlı e-posta adresini girmelisin. E-posta adresine gönderilen linke tıklayarak yeni şifreni oluşturabilirsin. Sistemde tanımlı telefon numaranı giriş sağlarsan bağımsız girişimci numaran ve şifren telefonuna mesaj olarak gönderilecektir.
Sepetim
Sepetim
Ürün Kodu: BL05

Biobellinda Cam & Mobilya Temizleyici 750 Ml

Star Star Star Star Star
254,70 TL
Marka: BioBellinda
Kategori: Ev Yaşam
Birim: 750 ml.  
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
- +
GENEL BAKIŞ

Cam ve mobilya temizleyiciler, farklı yüzeylerin kısa sürede kir, toz ve zararlı bakterilerden arındırılmasına olanak sağlar. BioBellinda Cam & Mobilya Temizleyici, etkili formülü sayesinde ahşap yüzeyleri çizmeden ve yıpratmadan temizler, cam yüzeylerde iz bırakmaz ve tozlanma oranını en aza indirir. Uzmanlar tarafından kullanıcıların çok yönlü fayda sağlaması için özelleştirilmiş formülü ile BioBellinda Cam & Mobilya Temizleyici, oldukça kısa bir sürede tüm evin ve diğer alanların temizliğinin gerçekleştirilmesi için tek başına yeterli olabilecek güçte bir üründür.

ÖZELLİK

BioBellinda Cam & Mobilya Temizleyici ile İşleri Kolaylaştırın

Temizlik işinin uzamadan ve en etkili biçimde sonlandırılması için en iyi alternatiflerden biri olan BioBellinda temizleyici, kullanıcıların işini kolaylaştırır. Fazla enerji ve harcanan zamandan tasarruf etmenizi sağlayan bu ürün sayesinde hem ahşap hem cam yüzeylerde kusursuz temizlik görünümü yakalayabilirsiniz. Hiçbir şekilde insan sağlığına zararlı kimyasal içermeyen BioBellinda Cam & Mobilya Temizleyici kullanarak kendinize ve sevdiklerinize temiz ve konforlu alanlar yaratmanın tadını çıkarabilirsiniz. Ürün paraben, amonyak, fosfat, klor, SLES gibi zararlı kimyasallar içermez. Konsantre yapısıyla ekonomik bir üründür. Püskürtme aparatı ile kolay kullanım sağlar.

 

KULLANIM

BioBellinda Cam & Mobilya Temizleyici Rahatlığını Keşfedin

Etkili temizleme özelliğine ek olarak kullanım kolaylığı ile de dikkat çeken BioBellinda Cam & Mobilya Temizleyici, 1/5 oranında sulandırıldıktan sonra bez ya da püskürtme aparatı ile kolayca yüzeylere uygulanabilir. Durulanması şart olmayan ürün, silinebilir özellikli bütün yüzeyler için en iyi temizleyici alternatifidir. Siz de temizlik işlerini iki kat daha kolay hale getirmek için hemen BioBellinda Cam & Mobilya Temizleyici ürününü sepetinize ekleyin! BioBellinda'nın avantajlı kargo fırsatından yararlanarak hayatınızı pratikleştirin!

 

YORUMLAR [1]
AGY
Star Star Star Star Star
A*** G*** Y***
Gerçekten çok güzel bir ürün Bi yılda tasarruf yapabilirsiniz denemeye deger
İcon 1
Hayvan Dostlarımızı Koruyoruz
İcon 2
İade Garantisi Ürün İade Garantisi
İcon 3
Hızlı Destek Hızlı ve Kolay Çözüm
İcon 4
3D Secure Güvenli Ödeme Yöntemi