Biobellinda Bulaşık Makinesi Temizleyici 50 Gr X 2
Yükleniyor
İletişim Merkezi :  +90 216 324 59 99
TR Lokasyon / Dil: Türkçe Down
Lokasyon
Dil
Giriş Yap
Giriş Yap
Şifremi Unuttum
Left

GERİ

Şifremi Unuttum

Bell
Bağımsız Girişimci Numaranı ya da sistemde tanımlı e-posta adresini girmelisin. E-posta adresine gönderilen linke tıklayarak yeni şifreni oluşturabilirsin. Sistemde tanımlı telefon numaranı giriş sağlarsan bağımsız girişimci numaran ve şifren telefonuna mesaj olarak gönderilecektir.
Sepetim
Sepetim
Ürün Kodu: BL155

Biobellinda Bulaşık Makinesi Temizleyici 50 Gr X 2

Star Star Star Star Star
165,70 TL
Marka: BioBellinda
Kategori: Ev Yaşam
Birim: 100 gr.  
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
- +
GENEL BAKIŞ

Zaman içerisinde, makine filtresinde biriken yağ ve kireç, bulaşık makinenizin performansını azaltabilir. Yağ ve kireç birikimini önleyerek bulaşık makinenizin %100 performans verimi alabilmek için, BioBellinda Bulaşık Makinesi Temizleyici'yi en az ayda bir kez kullanmanız gerekir. Kokusuz ve arındırıcı formülü sayesinde BioBellinda Bulaşık Makinesi Temizleyici, bulaşık makinenizin ilk günkü gibi tertemiz olmasını sağlar.

ÖZELLİK

Makineni Arındır

Bulaşık makinenizin rezistansları, filtreleri, su pervaneleri, su boruları, tahliye pompası ve giderlerini kireç, yağ gibi atıklardan tamamen temizleyen BioBellinda Bulaşık Makinesi Temizleyici ürününün kullanımı tek kullanımlık ambalajları sayesinde çok pratiktir. Bulaşık makinenizin çalışma performansının artmasına da yardımcı olur.

 

 

KULLANIM

Pratik Kullanım ile İdeal Sonuç

BioBellinda Bulaşık Makinesi Temizleyici'yi, bulaşık makinenizin deterjan bölmesini tamamen dolduracak şekilde boşaltın ve kalan ürünü makine içerisine serpin. Makineniz tamamen boş iken 60 derecede çalıştırın. Program sonunda tertemiz bir bulaşık makinesine sahip olun. BioBellinda Bulaşık Makinesi Temizleyici'yi makinize ekledikten sonra beklemeden direkt çalıştırma işlemine başlayın.

Bulaşık makinenizin iyi performansta çalışması için, sık sık filtresini çıkararak temizlemeyi ihmal etmeyin. En az ayda bir kere düzenli kullanımda, BioBellinda Bulaşık Makinesi Temizleyici'nin başarılı etkilerini göreceksiniz. Bulaşık makinenizin arınması ve performansının iyileşmesi için ürünü sepetinize ekleyerek avantajlı kargo fırsatıyla siparişini tamamlayın!

YORUMLAR [0]
Bell
Ürüne ait bir yorum bulunamadı
İcon 1
Hayvan Dostlarımızı Koruyoruz
İcon 2
İade Garantisi Ürün İade Garantisi
İcon 3
Hızlı Destek Hızlı ve Kolay Çözüm
İcon 4
3D Secure Güvenli Ödeme Yöntemi