Biobellinda Biyomoleküler Jel Bulaşık Makinesi Deterjanı 750 Ml
Yükleniyor
İletişim Merkezi :  +90 216 324 59 99
TR Lokasyon / Dil: Türkçe Down
Lokasyon
Dil
Giriş Yap
Giriş Yap
Şifremi Unuttum
Left

GERİ

Şifremi Unuttum

Bell
Bağımsız Girişimci Numaranı ya da sistemde tanımlı e-posta adresini girmelisin. E-posta adresine gönderilen linke tıklayarak yeni şifreni oluşturabilirsin. Sistemde tanımlı telefon numaranı giriş sağlarsan bağımsız girişimci numaran ve şifren telefonuna mesaj olarak gönderilecektir.
Sepetim
Sepetim
Ürün Kodu: BL26

Biobellinda Biyomoleküler Jel Bulaşık Makinesi Deterjanı 750 Ml

Star Star Star Star Star
503,40 TL
Marka: BioBellinda
Kategori: Ev Yaşam
Birim: 750 ml.  
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
- +
GENEL BAKIŞ

En zorlu kirleri bile kolaylıkla çıkarabilen jel formundaki bulaşık makinesi deterjanları, yeni nesil parlatıcı efektleri ile ekstra parlatıcıya gerek kalmadan bulaşıklarınızın parlamasını sağlıyor. BioBellinda Biyomoleküler Jel Bulaşık Makinesi Deterjanı'nı, özel içeriği sayesinde güvenle kullanabilirsiniz.

ÖZELLİK

Zararlı Madde İçermeyen İçeriği ile Detaylı Temizlik

İçeriğinde yer alan aktif maddelerin biyolojik parçalanma özelliği ile dikkat çeken BioBellinda Biyomoleküler Jel Bulaşık Makinesi Deterjanı, klor, SLES, amonyak, fosfat ve paraben içermeyen formülü sayesinde doğaya zararlı kalıntılar bırakmaz. Jel formunda olması nedeniyle suda kolaylıkla çözülen ürün, bulaşıklarınızda deterjan kalıntısı kalmasını engelliyor. 30 yıkamaya kadar etkili konsantre formülü sayesinde uzun ömürlü kullanım avantajı sunan bulaşık makinesi deterjanı, ferahlık veren kokusuyla mutfağınızı ele geçiriyor. Porselen ürünlerde renk koruma özelliğine sahip olan biyomoleküler jel deterjan, kolay kullanım avantajıyla da konforu yakalamanıza yardımcı oluyor.

 

 

KULLANIM

Fonksiyonel Kullanım ve Ekstra Hijyen Avantajı

BioBellinda Biyomoleküler Jel Bulaşık Makinesi Deterjanı'nı, ideal kullanımı için çok kirli olmayan bulaşıklarda 2/3 kapak dolusu (25 ml), çok kirli olan bulaşıklarda ise tam 1 kapak dolusu (35 ml) ürünü bulaşık makinenizin deterjan haznesine boşaltmanız yeterlidir. 1 kapak dolusu deterjan en az 30 yıkama yapılmasını sağlıyor. Bulaşık makinenize ve bulaşıkların kirlilik oranına göre miktarı kendiniz ayarlayabilirsiniz. Avantajlı kargo fırsatı ile ürünü hemen satın almak için sepetinize ekleyin. 

 

 

 

YORUMLAR [0]
Bell
Ürüne ait bir yorum bulunamadı
İcon 1
Hayvan Dostlarımızı Koruyoruz
İcon 2
İade Garantisi Ürün İade Garantisi
İcon 3
Hızlı Destek Hızlı ve Kolay Çözüm
İcon 4
3D Secure Güvenli Ödeme Yöntemi