Biobellinda Ahfa Eau De Parfume For Women 50 Ml
Yükleniyor
İletişim Merkezi :  +90 216 324 59 99
TR Lokasyon / Dil: Türkçe Down
Lokasyon
Dil
Ürün Kodu: BL102

Biobellinda Ahfa Eau De Parfume For Women 50 Ml

Star Star Star Star Star
618,00 TL
Marka: BioBellinda
Kategori: Parfüm
Birim: 50 ml.  
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
- +
GENEL BAKIŞ

BioBellinda Ahfa Bayan Parfüm, kadınlar için en değerli kişisel bakım ürünlerinden biri olan ve hoş bir koku bırakan kalıcı bir parfümdür. Kokusu kadar kalıcılığının da büyük önem taşıdığı kadın parfümleri arasından BioBellinda Ahfa Bayan Parfüm ile, bir kokuda aradığın tüm özellikleri bulabilirsiniz. Kadın parfümleri içinde bulunan esans çeşitliliği, BioBellinda Ahfa Bayan Parfüm'de de mevcut. Katıldığınız etkinlik, davet ve günlük aktivitelerde kokunuzla ile dikkat çekmek istiyorsanız Ahfa Bayan Parfüm ürününe göz atın!

ÖZELLİK

Farklı Tarzlar için Farklı Kokular

Parfümünüzü seçerken parfümün teninize uyumu oldukça önemli bir konu. Teninizdeki kimyasallarla birleşen parfümün kokusu, teninizle özdeşleşerek değişikliklere sebep olabilir. BioBellinda Ahfa Bayan Parfüm; bergamot, mandalina, portakal gibi farklı tarzları yansıtan çekici kokuları ile kendinizi eşsiz hissetmeni sağlayacak olan bir ürün

 

Üst nota:  Bergamot, mandalina, portakal, portakal çiçeği

Orta nota:  Mimoza, yasemin, Türk gülü, ylang ylang

Alt nota:  Tonka fasulyesi, paçuli, vanilya, vetiver

KULLANIM

Doğru Kullanım ile Kalıcı Etki

BioBellinda Ahfa Bayan Parfümü, temiz bir cilde uygulandığında etkisini daha da artırıyor. Duştan sonra ürünü cildine uygulayarak kullanabilirsiniz. Özellikle nabız noktaları; saç, bilek, kulak arkası ve boyun bölgesine uygulandığında daha da kalıcı olan bayan parfümü, sıcak havalarda kullanım için uygun bir ürün seçeneği. BioBellinda Ahfa Bayan Parfüm'ün dikkat çekici ve uzun süre kalıcı hoş kokusuyla tüm ilgiyi üzerinize toplayabilirsiniz! Ürünü avantajlı kargo fırsatıyla satın almak için hemen sepetinize ekleyin.

 

 

YORUMLAR [0]
Bell
Ürüne ait bir yorum bulunamadı
İcon 1
Hayvan Dostlarımızı Koruyoruz
İcon 2
İade Garantisi Ürün İade Garantisi
İcon 3
Hızlı Destek Hızlı ve Kolay Çözüm
İcon 4
3D Secure Güvenli Ödeme Yöntemi