Mikrofiber Mutfak Bezi (40X40 Cm)
Yükleniyor
İletişim Merkezi :  +90 216 324 59 99
TR Lokasyon / Dil: Türkçe Down
Lokasyon
Dil
Ürün Kodu: BL71

Mikrofiber Mutfak Bezi (40X40 Cm)

Star Star Star Star Star
205,00 TL
Marka: BioBellinda
Kategori: Ev Yaşam
Birim: 1 ad.  
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
- +
GENEL BAKIŞ

Mutfak eşyaları ve mutfaklardaki yüzeylerin temizliği ve bakımı oldukça çok zorlu süreçlerdir. Aspiratörlerin ve ocakların metal yüzeyleri, mutfak tezgahları, plastik araç gereçler, ahşap malzemeler, cam yüzeyler gibi birbirinden farklı materyaller mutfaklarda bulunur. BioBellinda Mikrofiber Mutfak Bezi, sahip olduğu üstün özellikleriyle hangi materyalden olursa olsun, mutfağınızdaki zorlu yüzeylerin temizlenmesini kolaylaştırır.

ÖZELLİK

Mikrofiber Lifli Dokusuyla Etkileyici Temizlik Performansı

Mikrofiber sentetik materyalden üretilen çoklu lif yapısına sahip BioBellinda Mikrofiber Mutfak Temizlik Bezi, bu özellikleri sayesinde temizlik yaparken birçok avantaj sağlar. Temizlik bezi dokusunu oluşturan poliamid lifler sıvıların daha kolay emilmesini sağlar ve çok çabuk kurur. BioBellinda mikrofiber bez, yoğun lifli yapısı ile mutfaklardaki tüm yüzeylerdeki kiri, tozu hızlıca söker ve bezin iç yüzeyine hapseder. İnce iplerle dokunmuş olan kumaşı sayesinde diğer temizlik bezi türlerinin ulaşamayacağı yüzey boşluklarındaki, çatlaklardaki kiri, tozu ve sıvıyı alır. Mikrofiber bez, narin dokusu ile çelik, alüminyum gibi hassas metal yüzeyleri çizmeden ve zarar vermeden temizler. Tüy bırakmaz yapısıyla cam yüzeylerin temizliğinde en iyi performansı elde edebilirsiniz.

 

 

KULLANIM

Kuru, Nemli ya da Islak Kullanma İmkanı

BioBellinda Mikrofiber Mutfak Bezi kuru, nemli ya da ıslak şekilde mutfağınızdaki yüzeylerin temizliğinde kullanılabilir. Maksimum temizlik performansı alabilmek ve polyester dokusuna zarar vermemek için mikrofiber bez ile çamaşır suyunu birlikte kullanmayınız. Yine yumuşatıcı ile kullanıldığında da dokusu zarar görebilir. Temizlik yaptıktan sonra bezin kendi temizliğini de ihmal etmeyin. Kuruması için açık bir şekilde havalandırılması yeterlidir.

Temizlik bezi ile hijyen sağlarken daha az yorulmak için siz de BioBellinda Mikrofiber Mutfak Bezi'ni, avantajlı kargo fırsatıyla hemen şimdi satın alabilirsiniz.

YORUMLAR [0]
Bell
Ürüne ait bir yorum bulunamadı
İcon 1
Hayvan Dostlarımızı Koruyoruz
İcon 2
İade Garantisi Ürün İade Garantisi
İcon 3
Hızlı Destek Hızlı ve Kolay Çözüm
İcon 4
3D Secure Güvenli Ödeme Yöntemi