Kalıcı Krem Saç Boyası 9.0 Sahra Sarı
Yükleniyor
İletişim Merkezi :  +90 216 324 59 99
TR Lokasyon / Dil: Türkçe Down
Lokasyon
Dil
Ürün Kodu: BL212

Kalıcı Krem Saç Boyası 9.0 Sahra Sarı

Star Star Star Star Star
243,00 TL
Marka: BioBellinda
Kategori: Saç Bakım
Birim: 50 ml.  
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
- +
GENEL BAKIŞ

Güzelliğin olmazsa olmazlarının başında saç güzelliği gelir. Saçlarınızın daima hayal ettiğiniz renkte ve bakımlı olması için ilk şart, kaliteli ve doğru ürünler kullanmaktan geçer. Saçlarınıza zarar vermeyen, onları parlak ve kalıcı renklere kavuşturan ürünlere ulaşmak ise BioBellinda ile çok kolay. BioBellinda Kalıcı Krem Saç Boyası Sahra Sarı, saçlarınıza hayal ettiğinizden fazlasını vermeye hazır!

ÖZELLİK

Parlak ve Göz Alıcı Saçlar

Çok küçük moleküler yapıya sahip renk pigmentleri ile saçlarınıza derinlemesine nüfuz eden BioBellinda Krem Saç Boyası, uzun ömürlü parlaklık ve yumuşaklık sağlar. Saçlarınızdaki beyazları yüzde yüz kapama yeteneğine sahip olan ürün, saçlarınızın yoğun ve kalıcı bir renge kavuşmasını mümkün kılar. BioBellinda Sahra Sarısı Krem Saç Boyası, amonyak içermeyen formülü sayesinde saçlarınızı yıpratmaz ve matlaşmalara karşı etkili bir koruma sağlar. Ürün amonyak içermediği için cilt tahrişlerine sebep olmaz. Aynı sebeplerle BioBellinda Krem Saç Boyası’nda, genel olarak saç boyalarında bulunan rahatsız edici ve sağlığınızı tehdit eden kokudan da eser yoktur.

 

 

KULLANIM

Kolay Uygulama, Kusursuz Sonuç

Saçlarınızı hayal ettiğiniz renge kavuşturan krem saç boyası, parlak ve pürüzsüz bir saç yapısına sahip olmanıza ve cildinizin korunmasına da yardımcı olur. BioBellinda Kalıcı Krem Saç Boyası’nı uygulama şişesindeki oksidasyon kremi ile iyice karıştırarak homojen bir kıvam alana kadar çalkalayın. Karışımın 2/3 sini saç diplerine uygulayıp 25-30 dakika kadar bekleyin. Ardından kalan karışımı tüm saça uygulayın. BioBellinda Kalıcı Krem Saç Boyası 9.0 Sahra Sarı’nın kökten uca tüm saç tellerine nüfuz ettiğinden emin olarak 10 dakika daha bekletin. Ardından bol ılık su ile yıkayarak yeni saçlarınıza kavuşabilirsiniz. Doğal ve canlı görünümlü saçlara sahip olmak için ürünü hemen sipariş vererek, avantajlı kargo fırsatından faydalanabilirsiniz. 

 

 

YORUMLAR [0]
Bell
Ürüne ait bir yorum bulunamadı
İcon 1
Hayvan Dostlarımızı Koruyoruz
İcon 2
İade Garantisi Ürün İade Garantisi
İcon 3
Hızlı Destek Hızlı ve Kolay Çözüm
İcon 4
3D Secure Güvenli Ödeme Yöntemi