Kalıcı Krem Saç Boyası 5.6 Sıcak Çikolata
Yükleniyor
İletişim Merkezi :  +90 216 324 59 99
TR Lokasyon / Dil: Türkçe Down
Lokasyon
Dil
Ürün Kodu: BL204

Kalıcı Krem Saç Boyası 5.6 Sıcak Çikolata

Star Star Star Star Star
243,00 TL
Marka: BioBellinda
Kategori: Saç Bakım
Birim: 50 ml.  
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
- +
GENEL BAKIŞ

En trend renklerden olan kahve tonları, her cilt tipine uyum sağlayan ve göz dolduran bir etki yaratır. 50 ml BioBellinda Kalıcı Krem Saç Boyası 5.6 Sıcak Çikolata tonu ise kadınların vazgeçilmez saç rengi tercihlerinden biri olmayı sürdürüyor. Saçlardaki beyaz oranını başarıyla kapatan krem saç boyası; sarı, platin sarı, karamel gibi açık renklerde saç tonlarına sahip olan kadınların uygulamalarında da kalıcı sonuçlar verir. Renk yoğunluğu ve saç üzerinde yarattığı besleyici etki sayesinde sıkça tercih edilen BioBellinda kalıcı krem boya, saçlarınızın olduğundan daha parlak ve yumuşak bir yapıya kavuşmasını sağlar.

ÖZELLİK

Besleyici C Vitamini ve Badem Yağı Etkisi

BioBellinda kalıcı krem boya, formülünde bulunan C vitamini takviyesiyle saçlarınızın uzamasına ve gelişmesine katkıda bulunur. Sönük ve kırık oranı yüksek olan saçlarda bile etkisini gösteren C vitamini, saçların güçlenmesine ve bakımlı görünmesine yardımcı olur. Ürün içerisinde bulunan badem yağı ise saç üzerinde yumuşaklık sağlayarak kepeklenme problemlerinin giderilmesine öncülük eder. Amonyaksız olarak üretilen ürün, zararlı maddeler içermemesiyle de beğeni kazanıyor.

 

 

KULLANIM

Kokusuz Formülüyle Kolay Uygulama Avantajı

BioBellinda Kalıcı Krem Saç Boyası’nı uygulama şişesindeki oksidasyon kremi ile iyice karıştırarak homojen bir kıvam alana kadar çalkalayın. Karışımın 2/3 sini saç diplerine uygulayıp 25-30 dakika kadar bekleyin. Ardından kalan karışımı tüm saça uygulayın. BioBellinda Kalıcı Krem Saç Boyası 5.6 Sıcak Çikolata’nın kökten uca tüm saç tellerine nüfuz ettiğinden emin olarak 10 dakika daha bekletin. Ardından bol ılık su ile yıkayarak yeni saçlarınıza kavuşabilirsiniz. Ürünü hemen sipariş vererek doğal ve canlı görünümlü saçlara sahip olmak için BioBellinda Kalıcı Krem Saç Boyası’nı satın alarak avantajlı kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.

 

YORUMLAR [0]
Bell
Ürüne ait bir yorum bulunamadı
İcon 1
Hayvan Dostlarımızı Koruyoruz
İcon 2
İade Garantisi Ürün İade Garantisi
İcon 3
Hızlı Destek Hızlı ve Kolay Çözüm
İcon 4
3D Secure Güvenli Ödeme Yöntemi