Kalıcı Krem Saç Boyası 10.0 Papatya Sarı
Yükleniyor
İletişim Merkezi :  +90 216 324 59 99
TR Lokasyon / Dil: Türkçe Down
Lokasyon
Dil
Giriş Yap
Giriş Yap
Şifremi Unuttum
Left

GERİ

Şifremi Unuttum

Bell
Bağımsız Girişimci Numaranı ya da sistemde tanımlı e-posta adresini girmelisin. E-posta adresine gönderilen linke tıklayarak yeni şifreni oluşturabilirsin. Sistemde tanımlı telefon numaranı giriş sağlarsan bağımsız girişimci numaran ve şifren telefonuna mesaj olarak gönderilecektir.
Sepetim
Sepetim
Ürün Kodu: BL214

Kalıcı Krem Saç Boyası 10.0 Papatya Sarı

Star Star Star Star Star
243,00 TL
Marka: BioBellinda
Kategori: Saç Bakım
Birim: 50 ml.  
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
- +
GENEL BAKIŞ

Seçkin kadınların gözde saç renklerinden olan sarı tonları, kadınların vazgeçilmez renkleri arasında yer almaya devam ediyor. 50 ml BioBellinda Kalıcı Krem Saç Boyası 10.0 Papatya Sarı tonuyla kusursuz bir renk sunan BioBellinda, her yaştan kadına hitap eden trend bir tona sahip olmanızı sağlar. Özel olarak hazırlanmış olan içeriği sayesinde saçlarda yoğun bir yumuşaklık ve parlaklık etkisi yaratan kalıcı krem boya, %100 beyaz kapama özelliğiyle beyazlayan saçlara son verir.

ÖZELLİK

Kalıcı, Onarıcı, Yoğun Bakım Etkisi

Yalnızca BioBellinda'ya özel açık sarı tonlarından biri olan 10.0 Papatya Sarı, yoğun ve kalıcı renk elde etmenizi sağlayarak uzun ömürlü bir kullanım süresi sunar. Ürünün ilk uygulamasının ardından yalnızca dip boyası uygulamaları yapmak yeterli olur. İçeriğinde C vitamini bulunan krem boya, saç üzerinde yumuşatıcı ve onarıcı bir etki yaratır. Badem yağı içermesi ise saç dökülmelerini azaltarak parlaklık ve canlılık kazanmanıza olanak tanır. Amonyak içermeyen saç boyası, kokusuz formülüyle her alanda kolayca uygulanabilir.

 

 

KULLANIM

Kullanım Şekli ve İpuçları

BioBellinda Kalıcı Krem Saç Boyası’nı uygulama şişesindeki oksidasyon kremi ile iyice karıştırarak homojen bir kıvam alana kadar çalkalayın. Karışımın 2/3 sini saç diplerine uygulayıp 25-30 dakika kadar bekleyin. Ardından kalan karışımı tüm saça uygulayın. BioBellinda Kalıcı Krem Saç Boyası 10.0 Papatya Sarı’nın kökten uca tüm saç tellerine nüfuz ettiğinden emin olarak 10 dakika daha bekletin. Ardından bol ılık su ile yıkayarak yeni saçlarınıza kavuşabilirsiniz. Doğal ve canlı görünümlü saçlara sahip olmak için ürünü hemen sipariş vererek, avantajlı kargo fırsatından faydalanabilirsiniz. 

 

 

YORUMLAR [0]
Bell
Ürüne ait bir yorum bulunamadı
İcon 1
Hayvan Dostlarımızı Koruyoruz
İcon 2
İade Garantisi Ürün İade Garantisi
İcon 3
Hızlı Destek Hızlı ve Kolay Çözüm
İcon 4
3D Secure Güvenli Ödeme Yöntemi