Biobellinda Yıkama Öncesi Sprey 235 Ml
Yükleniyor
İletişim Merkezi :  +90 216 324 59 99
TR Lokasyon / Dil: Türkçe Down
Lokasyon
Dil
Ürün Kodu: BL154

Biobellinda Yıkama Öncesi Sprey 235 Ml

Star Star Star Star Star
274,00 TL
Marka: BioBellinda
Kategori: Ev Yaşam
Birim: 235 ml.  
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
- +
GENEL BAKIŞ

BioBellinda Yıkama Öncesi Sprey, kıyafetlerinizdeki zorlu lekelerden kısa sürede ve uzun işlemlere başvurmadan kurtulmanızı sağlar. Yıkanabilen her tip kumaşta gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Ayakkabı boyası, kahve, yağ, çikolata, çamur ve benzeri lekelerin tümünde etkilidir.

ÖZELLİK

Yıkanabilen Tüm Kumaşlarda Etkili

BioBellinda Yıkama Öncesi Sprey, kıyafetlerinizdeki zorlu lekelerden kısa sürede ve uzun işlemlere başvurmadan kurtulmanızı sağlar. Yıkanabilen her tip kumaşta gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Ayakkabı boyası, kahve, yağ, çikolata, çamur ve benzeri lekelerin tümünde etkilidir. Yalnızca birkaç dakikanızı ayırarak uyguladığınız BioBellinda Yıkama Öncesi Sprey ile artık tüm lekelerden hızla kurtulabilirsiniz.

Çamaşırlarınızda Lekesiz Temizlik

BioBellinda Yıkama Öncesi Sprey, kıyafetlerinizdeki lekeleri ön ıslatma ve benzeri işlemler gerektirmeden çıkarır. Formülünde klor, paraben, SLES, amonyak ve fosfat içermez. 250 ml'lik kullanışlı tasarımı ile kıyafetlerinize direkt olarak uygulayabilir, zamandan kazanabilirsiniz.

 

 

KULLANIM

BioBellinda Yıkama Öncesi Sprey şişesini dik tutarak kıyafetinizdeki lekeli bölgeye püskürtün ve 5-10 dakika kadar bekleyin. Daha sonra çamaşır makinenizin programını kıyafetinizin kumaşına göre ayarlayın ve ön yıkamalı bir programda yıkayın. Lekelerde kusursuz sonuç alabilmek adına, leke oluştuğu anda BioBellinda Yıkama Öncesi Sprey uygulamanız tavsiye edilir. Siz de temiz ve lekesiz kıyafetlere en kısa sürede sahip olmak için BioBellinda Yıkama Öncesi Sprey'i tercih edin, avantajlı kargo fırsatlarını kaçırmayın!

YORUMLAR [0]
Bell
Ürüne ait bir yorum bulunamadı
İcon 1
Hayvan Dostlarımızı Koruyoruz
İcon 2
İade Garantisi Ürün İade Garantisi
İcon 3
Hızlı Destek Hızlı ve Kolay Çözüm
İcon 4
3D Secure Güvenli Ödeme Yöntemi