Biobellinda Oda Parfümü Rahatlatıcı Terapi 500 Ml
Yükleniyor
İletişim Merkezi :  +90 216 324 59 99
TR Lokasyon / Dil: Türkçe Down
Lokasyon
Dil
Giriş Yap
Giriş Yap
Şifremi Unuttum
Left

GERİ

Şifremi Unuttum

Bell
Bağımsız Girişimci Numaranı ya da sistemde tanımlı e-posta adresini girmelisin. E-posta adresine gönderilen linke tıklayarak yeni şifreni oluşturabilirsin. Sistemde tanımlı telefon numaranı giriş sağlarsan bağımsız girişimci numaran ve şifren telefonuna mesaj olarak gönderilecektir.
Sepetim
Sepetim
Ürün Kodu: BL195

Biobellinda Oda Parfümü Rahatlatıcı Terapi 500 Ml

Star Star Star Star Star
370,10 TL
Marka: BioBellinda
Kategori: Ev Yaşam
Birim: 500 ml.  
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
- +
GENEL BAKIŞ

                                                                                           Lavantanın Huzuru

BioBellinda oda parfümleri arasında lavantanın en güzel notalarını taşıyan BioBellinda Oda Parfümü Rahatlatıcı Terapi evinizde ya da ofisinizde özel bir rahatlama imkânı sunar. Günlük hayatta karşınıza çıkan ve baş etmeniz gereken birçok olumsuz duyguyu gidermenize yardımcı olur. BioBellinda Oda Parfümü Rahatlatıcı Terapi ile evinizi lavantanın taze esintileri ile buluşturun!

ÖZELLİK

BioBellinda Oda parfümü Rahatlatıcı Terapi Aromatik Lavanta kokularının yatıştırıcı ve sakinleştirici etkisi ile kendinizi huzurlu hissetmenizi ve rahatlamanızı sağlamaya yardımcı olur.

Lavantanın yanı sıra okaliptüs, yeşil elma, çam ve beyaz çiçeklerin kokularıyla harmanlanmış alerjen içermeyen özel formülü ile yaşadığınız mekanlarda benzersiz kokuları sizlerle buluşturur.

KULLANIM

Şık ambalajı ve kolay kullanım imkânı sağlayan BioBellinda Oda Parfümü Rahatlatıcı Terapi’nin püskürtme mekanizmasını on veya spray konumu üste gelecek şekilde çevirip kumaş yüzeylere 30 cm mesafeden püskürtebilir ve yaşadığınız ortamın havasını tazeleyebilirsiniz. Aynı zamanda halı, perde ve koltuk gibi kumaş yüzeylerde de kullanıma uygun olan BioBellinda Oda Parfümü Rahatlatıcı Terapi’yi sepetinize ekleyebilir, avantajlı kargo fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

YORUMLAR [0]
Bell
Ürüne ait bir yorum bulunamadı
İcon 1
Hayvan Dostlarımızı Koruyoruz
İcon 2
İade Garantisi Ürün İade Garantisi
İcon 3
Hızlı Destek Hızlı ve Kolay Çözüm
İcon 4
3D Secure Güvenli Ödeme Yöntemi