Biobellinda Oda Parfümü Dengeleyici Terapi 500 Ml
Yükleniyor
İletişim Merkezi :  +90 216 324 59 99
TR Lokasyon / Dil: Türkçe Down
Lokasyon
Dil
Giriş Yap
Giriş Yap
Şifremi Unuttum
Left

GERİ

Şifremi Unuttum

Bell
Bağımsız Girişimci Numaranı ya da sistemde tanımlı e-posta adresini girmelisin. E-posta adresine gönderilen linke tıklayarak yeni şifreni oluşturabilirsin. Sistemde tanımlı telefon numaranı giriş sağlarsan bağımsız girişimci numaran ve şifren telefonuna mesaj olarak gönderilecektir.
Sepetim
Sepetim
Ürün Kodu: BL196

Biobellinda Oda Parfümü Dengeleyici Terapi 500 Ml

Star Star Star Star Star
370,10 TL
Marka: BioBellinda
Kategori: Ev Yaşam
Birim: 500 ml.  
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
- +
GENEL BAKIŞ

BioBellinda Oda Parfümü Dengeleyici Terapi’nin kokusu evinizin atmosferini eşsiz bir dokunuşla değiştirirken; zihninizi, ruhunuzu ve bedeninizi stresten arındırıp, canlandırmanıza yardımcı olur. BioBellinda Oda Parfümü Dengeleyici Terapi ile evinizi arındırıp, taptaze bir enerjiyle doldurmaya hazır mısınız?

ÖZELLİK

BioBellinda  Oda parfümü Dengeleyici Terapi Adaçayının aromatik ve mistik kokuları ile kendinizi stresten arındırılmış hissedeceğiniz ortamlar sağlarken, aldığınız her nefeste adaçayının şifalı kokusu ile negatif enerjinizi dağıtmanıza yardımcı olur.

Adaçayı kokusunun yanı sıra çiçeksi ve odunsu notlarla harmanlanmış alerjen içermeyen özel formülü ile yaşadığınız mekanlarda kalıcı bir ferahlık hissetmenizi sağlar.

KULLANIM

Şık ambalajı ve kolay kullanım imkânı sağlayan BioBellinda Oda Parfümü Dengeleyici Terapi’nin püskürtme mekanizmasını on veya spray konumu üste gelecek şekilde çevirip kumaş yüzeylere 30 cm mesafeden püskürtebilir ve yaşadığınız ortamın havasını tazeleyebilirsiniz. Aynı zamanda halı, perde ve koltuk gibi kumaş yüzeylerde de kullanıma uygun olan BioBellinda Oda Parfümü Dengeleyici Terapi’yi sepetinize ekleyebilir, avantajlı kargo fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

YORUMLAR [0]
Bell
Ürüne ait bir yorum bulunamadı
İcon 1
Hayvan Dostlarımızı Koruyoruz
İcon 2
İade Garantisi Ürün İade Garantisi
İcon 3
Hızlı Destek Hızlı ve Kolay Çözüm
İcon 4
3D Secure Güvenli Ödeme Yöntemi