Biobellinda Oda Parfümü Bahar Ferahlığı 400 Ml
Yükleniyor
İletişim Merkezi :  +90 216 324 59 99
TR Lokasyon / Dil: Türkçe Down
Lokasyon
Dil
Giriş Yap
Giriş Yap
Şifremi Unuttum
Left

GERİ

Şifremi Unuttum

Bell
Bağımsız Girişimci Numaranı ya da sistemde tanımlı e-posta adresini girmelisin. E-posta adresine gönderilen linke tıklayarak yeni şifreni oluşturabilirsin. Sistemde tanımlı telefon numaranı giriş sağlarsan bağımsız girişimci numaran ve şifren telefonuna mesaj olarak gönderilecektir.
Sepetim
Sepetim
Ürün Kodu: BL15

Biobellinda Oda Parfümü Bahar Ferahlığı 400 Ml

Star Star Star Star Star
299,50 TL
Marka: BioBellinda
Kategori: Ev Yaşam
Birim: 400 ml.  
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
- +
GENEL BAKIŞ

Oda kokusu ürünleri, evinize tazelik katmak için kullanacağınız tamamlayıcı ürünlerdendir. BioBellinda Oda Parfümü Bahar Ferahlığı kullanıldığı alanda uzun süre kalıcılık sağlar. Yaşam alanınızda hoş kokulu ve doğal oda parfümü etkisini bahar ferahlığı sayesinde yayabilirsiniz. BioBellinda Oda Parfümü Bahar Ferahlığı ile evinizi baharın taze esintileri ile buluşturun!

ÖZELLİK

Etkileyici Bahar Ferahlığı

BioBellinda Oda Parfümü Bahar Ferahlığı ile evinizde eşsiz bir ambiyans yaratabilirsiniz. Baharda açan çiçek kokuları ise sizin ve sevdiklerinizin enerjisini değiştirecek. Ürün aynı zamanda evinizde oluşan kötü kokuları da yok ederek rahat nefes almanızı sağlar.

Etkileyici ferahlığı ile ruh halinizi değiştirir ve en güzel bahar anılarınızı hatırlayabilirsiniz. Ev dekorunuzda ihtiyaç duyduğunuz o son dokunuşu BioBellinda Oda Parfümü ile yaratabilirsiniz. Evinize kişisel bir dokunuş eklemek ve cıvıl cıvıl bir atmosfer yaratmak için ürünü yavaşça püskürtmeniz yeterli. BioBellinda Oda Parfümü Bahar Ferahlığı'nı, istediğiniz yüzeylere uygulayarak evinizin her alanında ferahlık sağlayabilirsiniz.

KULLANIM

Kolay Kullanım, Doğal Ferahlık

Özel olarak geliştirilmiş püskürtme aparatı ile pratik bir kullanım olanağı sunan BioBellinda Oda Parfümü Bahar Ferahlığı, sadece inatçı kötü kokuları önlemekle kalmaz, aynı zamanda kalıcı olarak da yok eder. Kullanıldığı anda geriye hafif ve ferah bir koku bırakan ürünün püskürtme mekanizmasını, “On ve Sprey” konumu üste gelecek şekilde çevirip kumaş yüzeylere 30 cm mesafeden püskürtebilir ve yaşadığınız ortamın havasını tazeleyebilirsiniz. Halı, perde ve koltuk gibi kumaş yüzeylerde de kullanıma uygun olan BioBellinda Oda Parfümü Bahar Ferahlığı’nı sepetinize ekleyebilir, avantajlı kargo fırsatlarından faydalanabilirsiniz.

 

 

YORUMLAR [0]
Bell
Ürüne ait bir yorum bulunamadı
İcon 1
Hayvan Dostlarımızı Koruyoruz
İcon 2
İade Garantisi Ürün İade Garantisi
İcon 3
Hızlı Destek Hızlı ve Kolay Çözüm
İcon 4
3D Secure Güvenli Ödeme Yöntemi