Biobellinda Oda Parfümü Activia 400 Ml
Yükleniyor
İletişim Merkezi :  +90 216 324 59 99
TR Lokasyon / Dil: Türkçe Down
Lokasyon
Dil
Giriş Yap
Giriş Yap
Şifremi Unuttum
Left

GERİ

Şifremi Unuttum

Bell
Bağımsız Girişimci Numaranı ya da sistemde tanımlı e-posta adresini girmelisin. E-posta adresine gönderilen linke tıklayarak yeni şifreni oluşturabilirsin. Sistemde tanımlı telefon numaranı giriş sağlarsan bağımsız girişimci numaran ve şifren telefonuna mesaj olarak gönderilecektir.
Sepetim
Sepetim
Ürün Kodu: BL19

Biobellinda Oda Parfümü Activia 400 Ml

Star Star Star Star Star
299,50 TL
Marka: BioBellinda
Kategori: Ev Yaşam
Birim: 400 ml.  
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
- +
GENEL BAKIŞ

Oda kokusu, ortamın güzel kokmasını sağladığı gibi, zaman içerisinde hapsolmuş kötü kokuların giderilmesinde de oldukça etkili bir rol oynar. Özellikle sigara ve ter gibi rahatsız edici kokuları yok etmek için en etkili yöntemlerden biri olan oda kokusu ürünleri, sahip oldukları teknolojiyle evinizin, ofisinizin veya arabanızın havasını yenileyerek huzur verici bir atmosfer oluşturur. Rutubet ve yemek gibi rahatsız edici kötü kokuları kalıcı olarak yok etmenize yardımcı olan BioBellinda Oda Parfümü Activia ile her nefes alışınızda ferahlığı çok daha iyi hissedebilir, anın tadını çıkarabilirsiniz.

ÖZELLİK

Kalıcı ve Uzun Süreli Ferahlığı Keşfedin

Yaşam alanlarınızın kalıcı bir şekilde güzel kokmasını sağlayan BioBellinda Oda Parfümü Activia, geliştirilmiş özel içeriği ve etkili kokusuyla evinizin, ofisinizin ya da arabanızın her gün taze ve ferahlatıcı bir havada olmasını sağlayarak pozitif duyguların açığa çıkmasını kolaylaştırır. Her türlü kötü kokuyu kökten yok ederek kendine has kalıcı ve etkili kokusu ile daha rahat nefes almanızı sağlayan BioBellinda Oda Parfümü Activia, üstün teknolojik bileşenleri sayesinde de istenmeyen kokularda etkin bir çözüm sunarak hayatınıza konfor katar.

 

 

KULLANIM

Etkili Püskürtme Sistemiyle Pratik Kullanım

Özel olarak geliştirilmiş püskürtme aparatı ile pratik bir kullanım olanağı sunan BioBellinda Oda Parfümü Activia, inatçı kötü kokuları yalnızca maskelemekle kalmaz, aynı zamanda kalıcı olarak da yok eder. Kullanıldığı anda geriye hafif ve ferah bir koku bırakan ürünün püskürtme mekanizmasını, “On ve Sprey” konumu üste gelecek şekilde çevirip kumaş yüzeylere 30 cm mesafeden püskürtebilir ve yaşadığınız ortamın havasını tazeleyebilirsiniz. Aynı zamanda halı, perde ve koltuk gibi kumaş yüzeylerde de kullanıma uygun olan BioBellinda Oda Parfümü Activia’yı sepetinize ekleyebilir, avantajlı kargo fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

 

 

YORUMLAR [0]
Bell
Ürüne ait bir yorum bulunamadı
İcon 1
Hayvan Dostlarımızı Koruyoruz
İcon 2
İade Garantisi Ürün İade Garantisi
İcon 3
Hızlı Destek Hızlı ve Kolay Çözüm
İcon 4
3D Secure Güvenli Ödeme Yöntemi