Biobellinda Mineralli Krem Temizleyici 700 Ml
Yükleniyor
İletişim Merkezi :  +90 216 324 59 99
TR Lokasyon / Dil: Türkçe Down
Lokasyon
Dil
Giriş Yap
Giriş Yap
Şifremi Unuttum
Left

GERİ

Şifremi Unuttum

Bell
Bağımsız Girişimci Numaranı ya da sistemde tanımlı e-posta adresini girmelisin. E-posta adresine gönderilen linke tıklayarak yeni şifreni oluşturabilirsin. Sistemde tanımlı telefon numaranı giriş sağlarsan bağımsız girişimci numaran ve şifren telefonuna mesaj olarak gönderilecektir.
Sepetim
Sepetim
Ürün Kodu: BL22

Biobellinda Mineralli Krem Temizleyici 700 Ml

Star Star Star Star Star
336,70 TL
Marka: BioBellinda
Kategori: Ev Yaşam
Birim: 700 ml.  
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
- +
GENEL BAKIŞ

Ev temizliği esnasında karşılaştığınız kir, pas ve yanmış yağ lekeleri size oldukça zaman kaybettirebilir. Bu tip lekelerden pratik ve etkili bir şekilde kurtulmak, temizliği daha kolay ve keyifli bir hale getirmek için BioBellinda Mineralli Krem Temizleyici'den yardım alabilirsiniz. Mutfak ve banyolarınızda etkili temizlik sağlayan BioBellinda Mineralli Krem Temizleyici, ovmayı gerektiren tüm yüzeylerde dilediğiniz temizliği ve parlaklığı yakalamanızı sağlar.

ÖZELLİK

Temizlikte Zaman Kazanın

BioBellinda Mineralli Krem Temizleyici, mutfak ve banyolarınızda bulunan mermer ve fayans yüzeylerde kullanabileceğiniz bir üründür. Tüm yanmış yağ ve zorlu kir lekeleri üzerinde etkilidir. Özel formülü ile sizi, problemli yüzeyleri dakikalar boyunca ovmak zorunda bırakmaz. Kolay durulanır yapısı ile hızlı ve etkili bir temizlik yapmanızı sağlar.

Eşyalarınıza Zarar Vermez

BioBellinda Mineralli Krem Temizleyici, klor, SLES, amonyak, fosfat ve paraben içermeyen yapısı ile problemli yüzeylere zarar vermeden temizlik yapmanızı sağlar. Lavabo, mutfak eşyaları, fayans gibi yüzeyleri çizmeden parlatır. Beyaz eşyalarda ve ankastre yüzeylerde kullanılması uygun değildir.

 

 

KULLANIM

BioBellinda Mineralli Krem Temizleyici ürününü temiz bir beze ya da süngere dökerek direkt olarak kirli yüzeye uygulayabilirsiniz. Yanmış yağ ve pas lekelerini ovarak kısa süre içerisinde çıkarabilirsiniz. Temizlediğiniz yüzeyi daha sonra temiz ve ıslak bir bez ile silebilir ya da yıkayabilirsiniz. Siz de avantajlı kargo fırsatlarından yararlanarak BioBellinda Mineralli Krem Temizleyici'yi hemen sepetinize ekleyin, temizlikte zaman kazanın!

 

 

YORUMLAR [1]
NG
Star Star Star Star Star
N*** G***
Muhteşem lafı az kalır
İcon 1
Hayvan Dostlarımızı Koruyoruz
İcon 2
İade Garantisi Ürün İade Garantisi
İcon 3
Hızlı Destek Hızlı ve Kolay Çözüm
İcon 4
3D Secure Güvenli Ödeme Yöntemi