Biobellinda Koyu Renklilere Özel Konsantre Sıvı Matik Doğal Çamaşır Deterjanı 700Ml
Yükleniyor
İletişim Merkezi :  +90 216 324 59 99
TR Lokasyon / Dil: Türkçe Down
Lokasyon
Dil
Ürün Kodu: BL149

Biobellinda Koyu Renklilere Özel Konsantre Sıvı Matik Doğal Çamaşır Deterjanı 700Ml

Star Star Star Star Star
300,00 TL
Marka: BioBellinda
Kategori: Ev Yaşam
Birim: 700 ml.  
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
- +
GENEL BAKIŞ

Koyu renkli çamaşırlar yıkana yıkana zamanla rengini ve parlaklığını kaybeder. Oysaki doğru ısıda ve doğru deterjanla yıkamak koyu renkli çamaşırların ilk günkü canlılığını ve parlaklığını korumasını sağlar. BioBellinda Koyu Renklilere Özel Konsantre Sıvı Matik Çamaşır Deterjanı, koyu renkli çamaşırlarınızın hem rengini hem de dokusunu uzun süre muhafaza etmenize yardımcı olur.

ÖZELLİK

Konsantre Formül, Kalıcı Etki

BioBellinda Koyu Renklilere Özel Konsantre Sıvı Matik Çamaşır Deterjanı konsantre yapısı sayesinde uzun soluklu kullanılabilir. Sıvı ve biyomoleküler özelliğe sahip olması sebebiyle hem etkili bir çözüm sunar hem de çamaşırlarınızda deterjan kalıntısı bırakmaz. Güçlendirilmiş renk koruyucu özelliği sayesinde ise siyah ve koyu renkli çamaşırlarınız ilk günkü parlaklığını ve canlılığını uzun süre korur. Ürün paraben, klor, amonyak ve fosfat içermez.

 

 

KULLANIM

Pratik Kullanım

BioBellinda Koyu Renklilere Özel Konsantre Sıvı Matik Çamaşır Deterjanı, kullanımı kolay ve kalıcı sonuçlar veren bir üründür. Ön yıkamalı veya ön yıkamasız kullanılabilir. Çamaşır etiketleri üzerindeki yıkama talimatlarına uyarak ve belirtilen ölçeklerde kullanıldığında hızlı ve etkili sonuçlar verir. Ön yıkamasız kullanımda, yıkama başlarken ve makineniz su alırken deterjan gözüne üründen 1 kapak (35 ml) koymanız yeterlidir. Ön yıkamalı programı seçtiğinizde ise ön yıkama sırasında yarım kapak (17,5 ml) ana yıkamaya geçildiğinde ise 1 kapak (35 ml) idealdir. İnatçı lekelerde yıkamadan önce kirli olan bölgeyi elde çitileyerek ürünü lokal olarak uygulayabilirsiniz. Çamaşırlarınızın oldukça kirli olduğunu düşünüyorsanız, deterjan gözüne ekleyeceğiniz miktarları yarım kapak daha artırabilirsiniz. 

Önerilen doz 5 kg çamaşır kapasiteli otomatik çamaşır makinesi ve orta seviyeli su sertliği derecesi içindir. 6-8 kg çamaşır yıkanması durumunda kullanılacak deterjan miktarı normal kullanımın ½ katı kadar arttırılmalıdır. Boya veren renklilerle, farklı renkler bir arada yıkanmamalıdır. Yün ve yünlü karışımlar ile ipeklilerde kullanılması tavsiye edilmez. Siyah ve koyu renkli çamaşırlarınızın ilk günkü gibi kalmasını istiyorsanız, BioBellinda Koyu Renklilere Özel Konsantre Sıvı Matik Çamaşır Deterjanı'nı avantajlı kargo fırsatı ile hemen sepetinize ekleyin.

YORUMLAR [0]
Bell
Ürüne ait bir yorum bulunamadı
İcon 1
Hayvan Dostlarımızı Koruyoruz
İcon 2
İade Garantisi Ürün İade Garantisi
İcon 3
Hızlı Destek Hızlı ve Kolay Çözüm
İcon 4
3D Secure Güvenli Ödeme Yöntemi