Biobellinda Duş Jeli Zer 290 Ml
Yükleniyor
İletişim Merkezi :  +90 216 324 59 99
TR Lokasyon / Dil: Türkçe Down
Lokasyon
Dil
Ürün Kodu: BL115

Biobellinda Duş Jeli Zer 290 Ml

Star Star Star Star Star
236,00 TL
Marka: BioBellinda
Birim: 290 ml.  
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
- +
GENEL BAKIŞ

Cildinizde etkili bir temizlik yapmanızı sağlarken bir yandan cildinizi nemlendiren ve besleyen bir duş jeli ile tanışmaya ne dersiniz? BioBellinda Zer Duş Jeli, içerdiği doğal ve sağlıklı bileşenler ile cildinizde derinlemesine bir temizlik ve nem takviyesi yapar. Duştan sonra tertemiz ve canlı bir cilde sahip olmak için siz de BioBellinda Zer Duş Jeli'ni tercih edebilirsiniz.

ÖZELLİK

Ferah ve Kalıcı Koku

BioBellinda Zer Duş Jeli'nin etkileyici kokusunun kaynağı BioBellinda Zer Bayan Parfümü'nden gelir. Yumuşak ve hafif meyve kokuları ile birleşen gül esintileri, cildinizde kalıcı ve ferah bir koku bırakır. Duştan sonra uzun süre cildinizde keyifle taşıyacağınız Zer kokusu eşliğinde derinlemesine temizlik hissinin tadını gün boyunca çıkarabilirsiniz.

Yoğun Nemlendirici Etki

Cildiniz her mevsim ve koşulda neme ihtiyaç duyar. İhtiyacı olan nemi karşılayan bir cilt; daha sağlıklı, canlı ve pürüzsüz bir görünüme kavuşur. BioBellinda Zer Duş Jeli, cildinizde yaptığı derinlemesine temizliğin yanı sıra içerisinde barındırdığı Provitamin B5 ile cildinize nem takviyesi uygular. Böylece hem temiz hem de daha sağlıklı bir cilde kavuşmanızı sağlar.

 

 

KULLANIM

BioBellinda Zer Duş Jeli'ni; banyo lifinize, süngerinize ya da elinize dilediğiniz miktarda dökün. Ürünü vücudunuza masaj yaparak köpürtün ve birkaç dakika bu şekilde vücudunuzu ovarak dinlendirin. BioBellinda Zer Duş Jeli'nden daha iyi verim alabilmek için ürünü, özellikle koltuk altı gibi sık sık terleme yapan bölgelerde daha yoğun olarak kullanın. İhtiyaç halinde bu işlemi tekrar edin. Siz de duşta BioBellinda Zer Duş Jeli'nin sunduğu ayrıcalıkları deneyimlemek için ürünü hemen sepetinize ekleyin, size sunulan avantajlı kargo fırsatından yararlanın!

 

 

YORUMLAR [0]
Bell
Ürüne ait bir yorum bulunamadı
İcon 1
Hayvan Dostlarımızı Koruyoruz
İcon 2
İade Garantisi Ürün İade Garantisi
İcon 3
Hızlı Destek Hızlı ve Kolay Çözüm
İcon 4
3D Secure Güvenli Ödeme Yöntemi