Biobellinda Biyomoleküler Konsantre Doğal Sıvı Matik Deterjan 700 Ml
Yükleniyor
İletişim Merkezi :  +90 216 324 59 99
TR Lokasyon / Dil: Türkçe Down
Lokasyon
Dil
Giriş Yap
Giriş Yap
Şifremi Unuttum
Left

GERİ

Şifremi Unuttum

Bell
Bağımsız Girişimci Numaranı ya da sistemde tanımlı e-posta adresini girmelisin. E-posta adresine gönderilen linke tıklayarak yeni şifreni oluşturabilirsin. Sistemde tanımlı telefon numaranı giriş sağlarsan bağımsız girişimci numaran ve şifren telefonuna mesaj olarak gönderilecektir.
Sepetim
Sepetim
Ürün Kodu: BL25

Biobellinda Biyomoleküler Konsantre Doğal Sıvı Matik Deterjan 700 Ml

Star Star Star Star Star
388,10 TL
Marka: BioBellinda
Kategori: Ev Yaşam
Birim: 700 ml.  
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
- +
GENEL BAKIŞ

Sıvı çamaşır deterjanları, su içinde daha kolay çözülme, çamaşırlarda ve makinede tortu bırakmama gibi pek çok avantaja sahip. Bu nedenle kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih ediliyor. BioBellinda Biyomoleküler Konsantre Sıvı Matik de, biomoleküler yapısı ve üstün temizlik özelliği ile en çok beğenilen sıvı deterjanların başında geliyor.

ÖZELLİK

Kimyasaldan Uzak Sağlıklı Çamaşırlar

BioBellinda Biyomoleküler Konsantre Sıvı Matik sayesinde çamaşırlarınıza temizlik ve sağlık geliyor. 700 ml’lik özel tasarımıyla çamaşırlarınıza sihirli bir dokunuşta bulunacak konsantre sıvı matiği, tüm çamaşırlarınızda gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Ürünün kimyasal içermeyen yapısı sağlığınızı güven altında tutuyor. Bebek ve çocuklarınızın hassas dokulu çamaşırlarının temizliği için uygundur.

Sağlıklı temizlik isteyenler için ideal bir bileşene sahip olan BioBellinda Biyomoleküler Konsantre Sıvı Matik, insan sağlığına ve çevreye zararlı hiçbir yabancı madde içermiyor. Çamaşırlarınıza istenilen temizliği sunarken, bir yandan da çevreci bir bilinçle doğaya katkı sağlıyor.

KULLANIM

Solmayan Renkler, İlk Günkü Gibi Beyazlar

BioBellinda Biyomoleküler Konsantre Sıvı Matik, bir şişede 21 yıkama sağlayan konsantre formülü ile en düşük ısıda bile yüksek performans gösteriyor. Her yıkamada 1 kapak yani 35 ml sıvı deterjan kullanmanız yeterlidir. Renk koruyucu etkisiyle renkleri soldurmuyor ve beyazları ilk günkü haliyle muhafaza ediyor. Çamaşırlarınızı sertleştirmiyor, yumuşak kalmalarını sağlıyor. Klor, amonyak, fosfat ve paraben içermeyen yapısıyla da tam puan alan BioBellinda Biyomoleküler Konsantre Sıvı Matik avantajlarıyla henüz tanışmadıysanız, geç kalmadan avantajlı kargo fırsatlarına göz atmayı unutmayın!

 

 

YORUMLAR [0]
Bell
Ürüne ait bir yorum bulunamadı
İcon 1
Hayvan Dostlarımızı Koruyoruz
İcon 2
İade Garantisi Ürün İade Garantisi
İcon 3
Hızlı Destek Hızlı ve Kolay Çözüm
İcon 4
3D Secure Güvenli Ödeme Yöntemi