Biobellinda Avva Eau De Parfume For Men 50 Ml
Yükleniyor
İletişim Merkezi :  +90 216 324 59 99
TR Lokasyon / Dil: Türkçe Down
Lokasyon
Dil
Ürün Kodu: BL35

Biobellinda Avva Eau De Parfume For Men 50 Ml

Star Star Star Star Star
634,00 TL
Marka: BioBellinda
Kategori: Parfüm
Birim: 50 ml.  
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
- +
GENEL BAKIŞ

Kokunuz kimi zaman başkalarının hafızasında ses tonundan ya da adınızdan bile kalıcı olabilir. Tarzınız ne olursa olsun, hoşunuza giden bir koku karakterinizi yansıtmanıza yardımcı olur. Sizinle bütünleşerek sizi hatırlatan detaylardan biri hâline gelir. Özellikle erkeklerin güçlü tarzını tamamlaması için karizmatik, etkileyici bir koku oldukça önemlidir. BioBellinda'nın erkek parfümleri, muhteşem esansları özenli şekilde bir araya getirir. Özgün kokularıyla çekiciliğinizi artırmanıza yardımcı olur.

ÖZELLİK

Ferah Bir Erkek Parfümü: Avva

BioBellinda erkek parfümleri arasında ferah ve güçlü kokusuyla ön plana çıkan Avva, derin ve büyülü aromasıyla öne çıkar. Özgün kokusu ve kalıcı notalarıyla erkeklerin kendini gün boyunca iyi hissetmesini sağlayan BioBellinda Avva Erkek Parfümü, etrafınıza etkileyici bir enerji yaymanıza da yardımcı olur. Hissedildiği ilk andan itibaren akıllara kazınan karakteristik aroma, kokunun sizinle bütünleşmesini sağlar. Kokunuzla iz bırakacağınız, tarzınızın ayrılmaz bir parçası olacak Avva erkek parfümüyle güçlü, ferah ve kalıcı bir parfüm deneyimine hazır olun!

 

Üst Nota:  Limon, mandalina, greyfurt, yeşil elma ve taze nane

Orta Nota:  Yasemin yaprakları, adaçayı, helikopter çiçeği, sardunya yaprakları, karanfil ve pudralı lavanta

Alt Nota:   Paçuli, sedir ağacı, çam, amber, misk

KULLANIM

Uzun Süre Kalıcı, Güçlü Koku

BioBellinda Avva Erkek Parfümü, ferah kokusu nedeniyle her mevsim kullanılabilen bir üründür. Kalıcı yapısı sayesinde sabahtan akşama kadar kendinizi iyi hissetmenizi sağlar. BioBellinda Avva Erkek Parfümü, temiz bir cilde uygulandığında etkisini artırıyor. Duştan sonra ürünü cildinize uygulayarak kullanabilirsiniz. Özellikle nabız noktaları; saç, bilek, kulak arkası ve boyun bölgesine uygulandığında daha da kalıcı hale geliyor. BioBellinda Avva Erkek Parfümü'nü hemen sipariş verin, avantajlı kargo fırsatıyla ürüne sahip olun!

 

 

YORUMLAR [0]
Bell
Ürüne ait bir yorum bulunamadı
İcon 1
Hayvan Dostlarımızı Koruyoruz
İcon 2
İade Garantisi Ürün İade Garantisi
İcon 3
Hızlı Destek Hızlı ve Kolay Çözüm
İcon 4
3D Secure Güvenli Ödeme Yöntemi